Więcej
  Komentarze
  He he, Wyborcza znowu swoje. Niech zgadnę: kupujcie bo taniej już nie będzie!
  @eudocimus A zupełnie przypadkiem 24h wcześniej pojawił się artykuł o tym, jak drogo można nowe mieszkania wynająć. To dobry znak, wynika, że deweloperzy mają nadwyżkę mieszkań i będą musieli wyprzedawać.
  już oceniałe(a)ś
  20
  3
  @kiker1 Tak sobie to tłumacz synku. Jak nie kupisz mieszkania na etapie dziury w ziemi to potem zostaną Ci same na parterze, albo od takie strony że Ci sąsiad z budynku obok będzie zaglądał. Ostatnio przerabiałem zakup mieszkania i fajne schodzą na pniu za naprawdę dużą kasę. Rabaty można dostać tylko na takie których nikt nie chce kupić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  13
  @takaprawda2014 :) no tak jest, ale minusy dostajesz bo ludie nie chcą znac prawdy i wolą żyć mżonką że ktoś im coś dobrego odda tanio
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @takaprawda2014 Taa, stara gadka sprzedawców... "Niech Pan bierze to mieszkanie szybko, drugiego takiego we Wrocławiu Pan nie znajdzie! Już na telefonie siedzi drugi klient, który weźmie to mieszkanie w ciemno i od ręki płaci gotówką... Ja Panu specjalnie je zarezerwowałem, ale długo trzymać nie mogę, bo inni klienci mnie mailami zasypują, żeby im ten lokal sprzedać"
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  artykuł napisał prezes DOSPON*, czyli naganiania łosi ciąg dalszy. *) Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
  już oceniałe(a)ś
  37
  3
  Kupujcie - Taniej nie będzie!
  już oceniałe(a)ś
  34
  6
  Hehe. Od dwóch lat śledzę rynek pierwotny. Szczególnie kilka inwestycji, więc może moje obserwacje nie są reprezentatywne, ale w praktycznie gotowych budynkach sprzedane 30-40% mieszkań - i to tych, w których "da się mieszkać". Mających w miarę widok w oknach czy chociaż szansę na 2h dziennie słonecznego światła. Ceny co kilka miesięcy o 100-200 (na +- 6 tys) PLN w dół.
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  poczekajcie tylko zagłębie się w te statystyki... o nie ma :) ehhhhhh
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  nie będę wszystkiego płacić wasze pie...ne mieszkania i za rachunki też nie zapłacę ani za wodę i gaz oraz prąd
  już oceniałe(a)ś
  0
  2