Więcej
  Komentarze
  Sposób prezentacji tej galerii zdjęć, gdzie trzeba klikać w małą strzałkę, a strona za każdym razem powraca do góry i trzeba przesuwać w dół jest arcyupiedrliwy. Na pewno nie będę tego robił 68 razy. Kliknąłem pięć i starczy, choć chętnie obejrzałbym resztę tych zdjęć.
  @milleniusz
  Ależ tutaj nie chodzi o to, żebyś zobaczył 68 zdjęć tylko o to, żebyś 68 razy zobaczył reklamy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @tmeu
  No ja to wiem. Tylko, że reklamy mam polokowane, więc ani Agora nie zarabia, ani ja nie obejrzę tych zdjęć. No trudno, jakoś przeżyję, ale nie sądzę, aby to budowało pozycję tego portalu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  PS. Ale nawet z reklamami można to zrobić po ludzku, jak jest gdzie indziej, że galerię można przewijać strzałkami kursora, a nowa strona otwiera się na kolejnym zdjęciu, bez konieczności przewijania.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Port Popowice?
  1. Balkony do bani - wiatr i deszcz hula, kompletnie niepraktyczne, oprócz tego, że małe.
  2. Zero zieleni wokół. Polska betonoza. Bo tych parę ozdób roślinnych trudno nazwać zielenią. Doniczka na parapecie to nie ogród. Czy Państwo architekci wychowywali się na betonie podwórka XIX-wiecznej kamienicy i ona wyznacza im nomę? Ja jako dziecko miałam na osiedlu dwa razy więcej trawników niż zajmowały bloki. I bardzo dobrze wpłynęło to na naszą znajomość botaniki i siebie nawzajem.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Czy ktoś nareszcie nakaże pomalowanie (wraz z dachem!!) na jakiś kolor (ceglany?) tego białego, zatwierdzonego przez Katarzynę Hawrylak "ducha" na Ostrowiu Tumskim? Strasznie straszy!!!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Strasznie dużo betonozy
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Straszna betonoza i chów klatkowy ludzi chociaż o pewnej urodzie są te zespoły budynków. Ale to raczej koszary niż domy dla ludzi, zieleń szczątkowa, przestrzeni brak. Lepsze są PRLowskie osiedla.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ocenia czworo architektów i dwu panów z TMW. Czy jak będę w TMW to też już będę znał się na wszystkim?
  @FabricatiDiemPunc
  same samce alfa, znawcy wszystkiego :-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wszystkie są gustowne, z wyjątkiem tej modernizacji z Gajowickiej. Tu jest wygrana w Makabryle. Skąd on się znalazł w takim zestawieniu?
  @__nik
  Brak zrozumienia formy historycznej oraz brak szacunku dla dzieła przedwojennego architekta. Agresywna deformacja w tym przypadku nie do obrony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0