Do wypadku na przejeździe kolejowym w Mirkowie koło Wrocławia doszło przy zamkniętych rogatkach. Pociąg towarowy zderzył się z dwoma samochodami, bo kierowca jednego z nich pomylił się, obsługując automatyczną skrzynię biegów.

Przed godz. 17 w Mirkowie cztery osoby zostały ranne w wypadku na przejeździe kolejowym. Przed opuszczanymi szlabanami zatrzymały się dwa auta. 

CZYTAJ TAKŻE: Dwie osoby ranne w wypadku między Mirkowem i AOW

Wypadek w Mirkowie koło Wrocławia. Pociąg uderzył w dwa samochody  

– Osoba, która chciała cofnąć i udostępnić wyjazd z ul. Kolejowej, pomyliła D z R w automatycznej skrzyni biegów – czytamy na profilu Mirkowa. – W efekcie wepchnęła forda, który stał przed nią wprost pod nadjeżdżający pociąg.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ten kierowca powinien jeździć furmanką. Gdyby w tej sytuacji zawołał "wio" zamiast "prrr", koń by go na pewno nie posłuchał.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  "Osoba, która chciała cofnąć i udostępnić wyjazd z ul. Kolejowej, pomyliła D z R w automatycznej skrzyni biegów ? czytamy na profilu Mirkowa. ? W efekcie wepchnęła forda, który stał przed nią wprost pod nadjeżdżający pociąg."

  Ja pierd... Ale pilota do telewizora Sebix / Jessica na pewno potrafi obsłużyć...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0