Więcej
  Komentarze
  schronisko Jaworzyna Krynicka bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciu
  @piemato Jaworzyna to już nie schronisko, a zwykły, kiepski hotel. W dodatku drogi. Kilka lat temu odmówiono nam tam noclegu tłumacząc, że nie ma wolnych pokoi. W żadnym schronisku nie spotkałem się z czymś takim. Jak nie ma pokoi, to śpi się na podłodze, ale nie wyrzuca się człowieka...
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @slavomiros Ze zdjęcia wynika, żę są dość ciasne pokoje, choć widoki mogą być ciekawe. Toaleta jest z prysznicem, czy z wanną?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @zawsze_doc W zimie w toalecie można zmarznąć, prysznic działa tylko kiedy mu się spodoba. Wanna..., może dach się otwiera, wtedy można napuścić wody z prysznica?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @slavomiros Na Turbaczu też nas wyrzucili, bo miejsc w pokojach już nie ma, mimo że non-stop padało.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @piemato Przecież to Bacówka nad Wierchomlą a nie Jaw.Kryn
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W przypadku Turbacza OGROMNYM minusem jest paskudna, sprana, podziurawiona a nawet z plamami krwi - OHYDNA pościel. Do tego cuchnące poduszki i materace. Ratunkiem podczas tegorocznego noclegu były własne thermaresty i śpiwory, w których spało się na łózkach. Szkoda, że właściciel obiektu tego nie dostrzega. Mógłby tez zainwestować w energooszczędne żarówki...
  już oceniałe(a)ś
  26
  3
  Co to za test w którym zdjęcie schroniska na Markowych Szczawinach jest... schroniska którego od kilku lat nie ma? Bo w tym miejscu powstało nowe schronisko.
  @pwiejacz to test na to czy jesteś na portalu gazeta.pl czy nie.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  @pwiejacz ?? O czym piszesz bo nie rozumiem. Zdjęcie przedstawia nowe schronisko , czynne od IV 2010 r czyli już 5 lat. Byłem tam we IX 2012 r i mam zastrzeżenia tylko do terenu wokoło budynku , reszta jak najbardziej ok. Sugeruję ruszyć się od kompa i zrobić trasę :)
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @ml09 Musieli zmienić zdjęcie, to nie pierwszy taki post.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @pwiejacz Byłem tam w tym roku , schronisko jest jak na zdjęciu . Wielkim minusem jest żle zorganizowany bufet . Ludzie podbierają sobie posiłki bo nie wiedzą czyje to jest.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @andzia585 Niestety, nowe schronisko nie ma już tego klimatu co stare. Za dużo betonu, chłodu. Oczywiście stare było i zniszczone, i za małe, ale chyba można było wybudować coś bardziej klimatycznego..
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Przydałoby się aktualne zdjęcie Markowych Szczawin. To ze zdjęcia nie istnieje od dobrych kilku lat.
  @luket to jest aktualne zdjęcie nowego schroniska!
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  @lord-p prawdopodobie podmienli bez slowa i teraz post luketa wyglada glupio.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @lamerka Normalka, nigdy nie przepraszają.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jeżeli ktoś w schroniskach szuka "lepszości", to pomylił adresy. Schronisko bez niedźwiedzia wyżerającego porankiem śmieci z podstawionych pod samo okienko kubłów to nie schronisko, tylko hotel dla lepszego towarzystwa.
  już oceniałe(a)ś
  17
  4
  Ciekawe. Jest schronisko na Hali Łabowskiej, a nie ma Hatki Pod Cyrlą, które, moim zdaniem, jest bez porównania lepsze.
  już oceniałe(a)ś
  15
  3
  Oczywiście tylko Samotnia w Karkonoszach www.kamerywpolsce.pl/karpacz-schronisko-pttk-samotnia
  już oceniałe(a)ś
  17
  7
  a Morskie Oko? spałam i w nowym i w starym - kuchnia rewelacyjna, choć droga, spanie fajne, nawet w wieloosobowej sali, prysznice raczej czyste, często sprzątane i fajni ludzie, taternicy. toprowcy, obsługa super. Telefon czasem nie działa, ale poza tym naprawdę piękne. I budzi się człowiek rano, a za oknem Rysy widać. kto robił ten ranking? Jacyś chyba tendencyjnie nastawieni testerzy, albo po prostu tacy, co nigdy po prawdziwych górach nie chodzili i zapomnieli, że takie są. Pięć Stawów i Murowaniec lubię mniej, ale taternicy "Piątkę" uwielbiają. Oj, znawcy się wypowiedzieli...
  już oceniałe(a)ś
  9
  1