Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  szkoda, ze cale miasto nie moze tak wygladac...
  już oceniałe(a)ś
  57
  4
  "Największym jednak problemem jest handel, m.in. truskawkami, zwłaszcza w okolicach pl. Dominikańskiego - Przejścia Winogronowego." No to faktycznie największy problem, bo przecież cały handel ma się znajdować wyłącznie w galeriach handlowych... Wysiadasz człowieku z tramwaju to broń cię Boże kupić sobie garść truskawek na powietrzu, masz wejść do Dominikańskiej to może kupisz coś jeszcze!
  @thrilled_claire Jak pewnie wiesz, ale udajesz że nie wiesz, handlować można, trzeba tylko za to odpalić działkę miastu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @monop2 haracz bo miasto za darmo nie chce być atrakcyjne. Za to, żeby robić coś atrakcyjnego dla miasta trzeba jeszcze płacić. Jak będziesz grał na saksofonie w jakimś zaułku to co najwyżej straż miejska Ciebie pogna. Miastem, żądzą wieśniaki które za nic nie rozumieją, że po mieście można i jeździć rowerem, i w parku zrobić grilla i kupić truskawki. Wieśniaki z kompleksami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Szkoda, że pl. Solidarności jest poza tym "parkiem". Ostatnio drażni mnie tam reklama lodziarni. Rzuca się w oczy. Wyrazy współczucia dla handlarzy truskawkami. Pewnie myśleli, że "park" to dobre miejsce na owoce ;)
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  Wielkie szmaty pospadały, gdyby jeszcze udało się zunifikować szyldy dla drobnych sklepików, barów i punktów usługowych (slajd 7), to od nich bije po oczach kicz i tandeta. A następnym jakieś krokiem odgórne prawo zajmujące się reklamami przy drogach, które zmniejszy ich zagęszczenie, wyeliminuje złom, który straszy zamiast reklamować i wreszcie ukróci zapędy przydrożnych kin z reklamami, które w nocy świecą mocniej niż wszystkie latarnie dookoła.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Ze zdjęć wynika, że straż miejska z rozpędu usunęła też ekspozycję promującą ESK 2016 ze Świdnickiej. Trochę się panowie zapędzili... Może wysłać ich na jakiś kurs odróżniania reklam od wystaw plenerowych?
  @bodcom i rowery z dominikańskiego też zniknęły....
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Slajd 2 - razem z reklamami została usunięta wypożyczalnia rowerów. Slajd 4 - cud ! Kościół zastosował się do obowiązującego prawa. Slajd 5 - drugi cud ! Slajd 8 - Opera wcześniej nie wiedziała co to jest kultura i że miasto ją dotuje. Slajd 10 - Uniwersytet dowiedział się, że jest niekulturalny. Slajd 12 - Reklama miała uzbierać na farbę, teraz ładniejsza jest odrapana fasada? Slajd 13 - Radni zanim podjęli uchwałę nie wiedzieli, że ich własna reklama szpeci? Slajd 14 - to to samo co Slajd 10 tylko z innej strony... więc żadna zmiana. Slajd 15 - to już reklama kolejnej reklamy w Gazecie Wyborczej (Gazeta.pl).
  @kaziuniek-is-one Slajd 11 - Tu się Uniwersytet jeszcze nie dowiedział, że jest niekulturalny.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @kaziuniek-is-one Slajd 2 - zdjęcie jest stare, w tym roku w tym miejscu nie ma stacji rowerowej Slajd 15 - GW nie umie liczyć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wreszcie mały krok aby ucywilizować wygląd miasta.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  sciana idealna na mural? moze wreszcie zaczniemy dobrze ozdabiac miasto i wspierac mlodych artystow? :D
  już oceniałe(a)ś
  7
  5