Koszykarski Śląsk odwołał sparing i zawiesił wszystkie treningi. Powód? U jednego z zawodników potwierdzono zakażenie koronawirusem.
Dolny Śląsk to świetne miejsce na inwestycje w infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Region ma ogromny potencjał turystyczny, który systematycznie rozwija.
Sześciu nowych piłkarzy zagra w najnowszym sezonie ekstraklasy w barwach Śląska Wrocław. Klub nie sprowadził żadnego obcokrajowca.
Grand Prix we Wrocławiu. 28 i 29 sierpnia na Stadionie Olimpijskim zostaną zorganizowane dwa turnieje mistrzostw świata. Bilety trafiły już do sprzedaży.
"Dzień dobry Wrocławiu. Wracam. Waldemar Sobota" - całostronicowe ogłoszenie o takiej treści pojawiło się w piątek w gazetach w całym kraju, także w "Wyborczej". Wykupił je sam piłkarz, który wraca do Śląska po siedmiu latach przerwy.
W niedalekiej przyszłości Dolnośląskie Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej może stać się areną dużych, międzynarodowych imprez narciarskich.
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa ogłosiła, że zostanie rozegrany cykl ośmiu turniejów, który wyłoni indywidualnego mistrza świata w jeździe na żużlu. Pierwsze zawody we Wrocławiu.
Uszkodzone tory na tartanowej bieżni stadionu lekkoatletycznego AWF Wrocław będą wyłączone z użytkowania. Ale pozostała część obiektu zostanie otwarta dla sportowców.
Waldemar Sobota wraca do Śląska. Ma być nie tylko kluczowym graczem, ale także twarzą wizerunkowej ofensywy wrocławskiego klubu.
Śląsk Wrocław jako pierwszy klub piłkarskiej Ekstraklasy zaprezentował nowe stroje, w których drużyna zagra w sezonie 2020/21.
Przemysław Płacheta jest już piłkarzem Norwich City. Finansowo to najwyższy transfer Śląska w historii.
Łukasz Krawczuk, lekkoatletyczny mistrz świata został wyproszony z treningu na stadionie. Obiekt należący do AWF Wrocław jest w tak złym stanie, że został zamknięty, a uczelni nie stać na modernizację.
Od roku na Polanie Jakuszyckiej prowadzone są prace budowlane. Powstaje tam Dolnośląskie Centrum Sportowe - największa sportowo-rekreacyjna inwestycja realizowana teraz w naszym regionie.
Śląsk Wrocław przegrał 1:2 z Lechią Gdańsk w ostatnim meczu sezonu. Wrocławianie zakończyli rozgrywki na 5. miejscu, gdyż w tabeli wyprzedziła ich właśnie Lechia.
KFC Gwardia chce awansować do PlusLigi, czyli siatkarskiej ekstraklasy. - Mamy waleczny team, który nie przestraszy się nikogo - zapowiada Kajetan Maćkowiak, współwłaściciel klubu.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.