Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW) w poniedziałek, 20 listopada, zderzyły się dwa samochody ciężarowe i trzy osobowe. Do wypadku wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Samochody zderzyły się w poniedziałek, 20 listopada, o godz. 7.25. Spowodowane wypadkiem utrudnienia miały potrwać cztery godziny, czyli do 11.25, ale prace się wydłużyły.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmiertelny wypadek na torach. Mężczyzna wpadł pod pociąg na dworcu Nadodrze we Wrocławiu

Wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. AOW zablokowana

Do wypadku doszło między węzłami autostradowymi Wrocław Zachód i Wrocław Lotnisko, ale w pobliżu tego drugiego zjazdu, czyli na wysokości centrum handlowego Factory Outlet. Samochody zderzyły się na jezdni w kierunku Warszawy, ale na AOW duże korki były w obie strony.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Mikołaj Chrzan poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  O ile mogę omijam (!) AOW - codziennie coś tam się dzieje. Jeżdżę S-8 do Sycowa. Mieszkam na Pilczycach.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Tak, tam dzień bez wypadku to rzadkość. Podobna sytuacja jak tranzyt S8 przez Warszawę. Kierowcy przekraczają dozwolona prędkość bez konsekwencji. Dla mnie jest to niepojęte ze buduje się w środku miasta autostradę i trzy pasy sfrustrowanych pędzi 130kmh i bezpiecznie. Oczywiście zero radarów czy innych szykan.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0