Więcej
  Komentarze
  Gratulacja dla twórców tych ogrodów, są wspaniałe..
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Nasz polski Edward... sorry, Jan! "Nożycoręki"... ;) Gratuluję i podziwiam :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ogród przy Radosnej rządzi. No i neony. Kilka z nich to "sztóka"
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  #DamRadę 27.7.17
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  a ileż tam zdradzieckich mordeczek :))))))))
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Dubois 16 (wiszące rowery) - tam chyba jest domofon. Do kogo dzwonić, żeby wpuścił? Podwórko przy Roosevelta, zieleń przy Barlickiego - dzięki, pójdę obejrzeć. Ogród przy Radosnej - ładny jest. Aureola - ciekawa, ale tak na widoku, że już nie zwracam na nią uwagi. Galeria Neonów - polecam każdemu, kto odwiedza Wrocław. Szkoda, że te neony się psują. Przejście Słodowe - przesada z tym "strach było tam wejść", ale teraz rzeczywiście jest ciekawiej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Ojej, jak KREATYWNIE ! Wichura wieje, drzewo spada na samochód, ludzi, budynek. Stan drzewa - dziura w środku. Miasto nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za stan takich drzew. Balkon spada, do balkonu piętro niżej - ojej stało się. Tyle miasto ma do powiedzenia. A tu... tyleż ciekawych inicjatyw. No, SZAAAACUN .
  @wrocek1999 Wypróchnianie drzew jest naturalnym procesem, i jego występowanie NIE JEST pretekstem do ściecia drzewa. Drewno jest nadal żywe i drzewo może stać wiele lat. Za to np. podcinanie strefy korzeniowej trzymającej drzewo w ziemi przez prowadzenie prac zbyt blisko drzewa lub duszenie jej przez samochody i materiały budowlane to inna sprawa...
  już oceniałe(a)ś
  7
  0