Więcej
  Komentarze
  Dlaczego na całym świecie to żarło jest tanie a u nas drogie?
  @totmes72 Bo mało zarabiamy, a do tego jest MODNE - stolyca tak się teraz karmi...
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @totmes72 15 zl za obiad to duzo? to malo, balbym sie jesc takie zarelko za 2zl... z czego to musialoby byc zrobione... a tam zarelko lepsze niz w fastfoodach
  już oceniałe(a)ś
  3
  6
  @delamore No ale w barowozach nie zjesz obiadu za 15pln. Nie dość, ze za taką kwote tam się nie najesz, to jeszcze nie masz zapewnionego podstawowego komfortu - dachu nad głową i WC. Nie mam nic przeciwko szybkim przekąskom, one też są czasem potrzebne. Ale nazywanie ich obiadem tylko dlatego, że kosztują tyle co obiad, to chyba przesada. :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @totmes72 Założenie jest takie, że w food trucku podają Ci dobrej jakości składniki, które po prostu swoje kosztują. Oczywiście nie jest to żelazną zasadą i na takich imprezach można zjeść niezły szajs, ale to też skłania do zastanowienia się - jakiego sortu żarcie kupujemy na co dzień, skoro bułka z porządnym kotletem wydaje nam się podejrzanie droga.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jest takie piękne polskie słowo "barobus". Bardziej zwięzłe niż "fudtrak". Wiadomo jak się pisze i jak wymawia. Więc po cóż, tak strasznie, panie i panowie pracownicy mediów się upieracie, przy angielskiej wersji? Dobrego dnia Wszystkim.
  @gazkom Dzięki, nie znałem tego słowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @gazkom Ja znam określenie "barowóz". Kiedyś to były Niewiadówki. Miały zapiekanki na prawdziwym pieczywie i stopiony prawdziwy żółty ser na prawdziwej kiełbasie. Były tanie, smaczne, ale wątpię, czy spełniały jakiekolwiek normy sanitarne. :) Najpierw wyparły je modułowe kioski z knyszą, potem rozpleniły się fastfoody, teraz foodtrucki. Pewnie niedługo jakiś metroseksulany hipster uzna, że Niewiadówki znów są trendy i na fali sentymentu do lat 90-tych znów otworzy taki barowóz. Ser i kiełbasa będą już sztuczne, cena zapiekanki 30pln, ale za to bar będzie miał stację ładowania I-phonów i własne konto na facebooku.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  bo tylko tu jest ogromna grupa darmozjadów / urzędników do wykarmienia i pół roku pracuje się na państwo
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  żarcie z budy, podwyżka wody.. a ciemny lud i tak pójdzie w tych idiotycznych pochodach.. powinien iść ale z transparentami przeciwko podwyżkom i niegospodarności urzędników i spółek..
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  ESK w wykonaniu Dutkiewicza- kukły na ulicach, żarcie z budy i to by było na tyle.
  już oceniałe(a)ś
  8
  6
  Chciałem tylko dodać, że Fredruś służył również "studentom" z akademika UL na Komuny Paryskiej, piękne to były czasy. Pozdrowienia dla wszystkich Ulowców.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Stolica kultury i żarcie z budy...
  już oceniałe(a)ś
  9
  13