Więcej
  Komentarze
  LoL, "Najbardziej rasistowskie wydarzenia minionego roku.", a w środku tylko i wyłącznie wydarzenia dotyczące Żydów stworzone przez Centrum Wiesenthala. Wali wam na te dekle w GW już kompletnie z tymi tytulami.
  @srb.srooba kogo to obchodzi oprocz ich samych..
  już oceniałe(a)ś
  26
  9
  @srb.srooba Ja widze w tytule :...najbardziej antysemickich wydarzeń roku. A to z zasady dotyczy zydow wlasnie, i czasami cyklistow. Wiec odkrec srube, i nie denerwuj sie.
  już oceniałe(a)ś
  11
  17
  @jasiekiera Jak widać najwięcej polubień ma komentarz wskazujący nawet nie na problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale z czytaniem w ogóle... Dokąd zmierza ten naród?
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  @henryk_hlust wirtualnie to nie druk na papierze . na papier to można wszystko . Ale na tym papierze niezmienne . Wirtualnie to można tytuł zmieniać co sekundę czy minutę itd. wystarczy odpowiednio napisać makro
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pokazcie incydenty antypolskie i antychrzescijanskie w Izraelu. Bylo ich chyba niemalo, prawda?
  @krzysw73 nie,nieprawda.
  już oceniałe(a)ś
  13
  16
  @krzysw73 jakiś przykład?
  już oceniałe(a)ś
  7
  7
  @krzysw73 Zdradzę ci tajemnicę, mam w dupie chrześcijan.
  już oceniałe(a)ś
  7
  12
  @vinc0 O to dupa musi większa od naszego globu. szatan? czy trywialny głupek
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @krzysw73 Wiesz, w Izraelu nie palą kukieł Polaków i nie dewastują polskich grobów. Antypolskich haseł też jakoś nie widziałem. Owszem, sporo starszych wiekiem Żydów nie bardzo lubi Polaków, bo widzieli jak ich rodziców i krewnych Polacy wydawali Gestapo lub mordowali osobiście. W sumie trudno się dziwić.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Jak najprościej zostać antysemitą? Powiedzieć na głos słowo "Żyd".
  @szyderczy_szyderca Tak samo jak powiedzieć słowo "Polak". Też można go używać normalnie - i też jako obelgi. W pierwszym przypadku nie ma problemu, w drugim przypadku od razu wiadomo, że masz jakieś anty-Polskie nastroje.
  już oceniałe(a)ś
  5
  13
  @szyderczy_szyderca Potem Żydzi skażą się, że Polacy są dla nich mili, bo się boją kłopotów. Za "polish joke" nikt nikogo nie wsadzi do więzienia. Ale za żart o Żydzie, to już nie jest takie pewne. Ja zawsze jestem miły dla Żydów.
  już oceniałe(a)ś
  13
  5
  prawdą w fałszywą pedagogikę wstydu: Izrael: żydowscy fundamentaliści sprofanowali cmentarz Koło izraelskiego miasta Bet Szemesz na zachód od Jerozolimy sprofanowano salezjański cmentarz, niszcząc krzyże i groby. Doszło do tego jeszcze przed Bożym Narodzeniem, ale dopiero w tych dniach łaciński patriarchat Jerozolimy wydał komunikat o tym kolejnym akcie antychrześcijańskiego wandalizmu. Nie jest to pierwszy taki przypadek – powiedział Radiu Watykańskiemu jerozolimski wikariusz patriarchalny bp William Shomali. „Nieznani sprawcy zaatakowali i sprofanowali cmentarz księży salezjanów w Bait Dżimal koło Bet Szemesz, niszcząc kamienne i drewniane krzyże. Salezjanie zgłosili to policji, która prowadzi dochodzenie. Wiemy, że dokonali tego miejscowi fundamentaliści żydowscy, bo do podobnego przypadku ze strony Żydów z sąsiedztwa doszło tam już przed laty. Ponieważ takie akty się mnożą, żądamy, by policja pracowała poważniej i znalazła tych kryminalistów, którzy wciąż atakują kościoły, cmentarze, klasztory, symbole chrześcijańskie. Ekstremiści są tu liczni. Znani są też ci, którzy zachęcają do profanacji. Policja może ich więc zidentyfikować, ale musi się do tego lepiej przyłożyć. Niezbędna jest też edukacja do współistnienia, bo jeśli ktoś niszczy symbole religijne innych, znaczy to, że wpojono mu nienawiść i nietolerancję. Trzeba więc wprowadzić właściwe wychowanie do rodziny, szkoły, miejsc kultu i także do mediów” – powiedział bp Shomali. Katolicka Agencja Informacyjna Radio Watykańskie / Jerozolima
  już oceniałe(a)ś
  50
  7
  Polska w czołówce? Na 10. miejscu... M. in. za UE i USA...
  @kiker1 Jak Polska niby może być za UE jak Polska jest częścią UE?
  już oceniałe(a)ś
  2
  10
  ... Tak naprawdę jesteśmy dwa razy w tym rankingu. Ciekawe osiągnięcie. Choć nie jako jedyni (patrz: Francja, Hiszpania, UK)
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Jak widać na 3 miejscu (zaraz po ISIS) jest UE... to kto jest bardziej antysemitą? Polak, co to jest eurosceptykiem, czy przeciętny mieszkaniec UE? brawo GW, w końcu przyznaliście, że w Polsce tolerancja jest na o wiele wyższym poziomie niż w UE!
  @Marcin Rogulski "w Polsce tolerancja jest na o wiele wyższym poziomie niż w UE!" - ahahahahahaha. Dobre sobie. Poznaj kiedyś jakiegoś obcokrajowca mieszkającego w Polsce, najlepiej ze śniadą cerą, to ci poopowiada na jak to wysokim poziomie jest tolerancja w Polsce. I co ciekawe - radykalne pogorszenie miało miejsce dopiero w ciągu ostatnich 2 lat. Nowy wykwit "katolickiej miłości" naszego narodu. I tak dla Twojej informacji: przeciętny Polak NIE jest eurosceptykiem i też jest mieszkańcem UE.
  już oceniałe(a)ś
  3
  8
  Parazujac slowa Göringa, kto jest antysemita decyduja Zydzi...
  już oceniałe(a)ś
  33
  5
  Jak semita Palestyńczyk zabija semitę Żyda to czy to jest wydarzenie antysemickie czy tylko antyizraelskie? PS Właśnie odkryłem przy pisaniu że w słowniku korekty ortograficznej nie ma słowa "semita" a jest tylko "antysemita". Ciekawe dlaczego?
  @menel13 A sprawdzałeś jak się pisze w słowniku ortograficznym słowo "obrzydzenie"?
  już oceniałe(a)ś
  2
  10
  @m78k Nie bo nie wiedziałem że się odezwiesz.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1