Więcej
  Komentarze
  Schetyna, Kukiz, Petru - no rozumiem, ludzie sukcesu, reszta - kurtki wiatrem podszyte.
  @heimo To jest dobre: Kornel Morawiecki Kukiz 15 "Dom o powierzchni około 90m2 o wartości 20 tys. zł " To chyba większa buda dla psa ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Generalnie to dobrze jeśli politycy są osobami majętnymi, o ile tylko swoje pieniądze zarobili uczciwie.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Mirosława Stachowiak-Rózecka vs Zarobki: Dieta radnej 23 tys. zł Nie piszę złośliwie... ale jakoś mnie się to nie bardzo trzyma- toż dieta radnej/szansa utrzymania się przy życiu na poziomie kasjerki z dyskontu?
  @pleple.pl w małych miastach dieta radnego to 400 złotych, ale bycie radnym zajmuje 2-4 dni w miesiącu... a tą Panią pewnie mąż utrzymuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kupie mieszkanie w warszawie po zdeklarowej wartosci od Petru.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Petru i Schetyna - dwie spryciule, bez kredytów. Kempa - przywalona długami. Ten miglanc, co to nie może się zdecydować, czy robić teatr, czy politykę, to jakiś gołodupiec - strach się bać po co on do Sejmu poszedł. W próbce - 5 z kredytami w CHF, w tym nadzieja PO - Siemoniak, co się kulom nie kłaniał. Ogólnie - mocno podejrzane to towarzystwo.
  @pozhoga Polską powinni rządzić ludzie bogaci, którzy do czegoś w życiu doszli. A nie bidoty oportuniści z kotem i bez konta w banku
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @maciej261 poprzedni premier nie lepszy, tyle lat "sumiennej" pracy i same kredyty :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pozhoga jest dyrektorem teatru zarabia 5000 na rękę znaczy gołodupiec? artysta, nadwyżki może przepija :) co nie wolno mu? Taki Kaczyński od 25 lat jest w sejmie i stanowiskach ministrów, mieszkał całe życie z matką, je, ubiera się, jeździ samochodem kupionym przez partię na Nowogrodzkiej i nie ma nic, kompletnie żadnych oszczędności tylko długi... żeby wynająć pielęgniarki do matki, musiał je zatudniać na fikcyjnych etatach w biura europosłow w tym dudusia...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Fajnie sie wyświetliło: Kukiz a pod spodem "ZIELONA KLINIKA" Prywatna Klinika Psychiatryczna...leczenie uzależnień... -:) COŚ W TYM JEST ..SWÓJ ZNALAZŁ SWEGO
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dla porzadku wypada dorzucic miedzynarodowy watek psychologiczno-polityczny. Otoz jak mozemy prowadzic rownorzedna polityke z Kremlem, ktorego politycy na widok tych oswiadczen majatkowych po prostu pekaja ze smiechu ? To jest ich istotna przewaga psychologiczna. Tym bardziej, ze Wschod ma to do siebie, ze pogarda bogatego do biedaka wyznacza wszystko. Takze to, kto ma racje w czymkolwiek.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Powinno istnieć prawo pozwalające wykupywać nieruchomości takich prominentów jak Pertu po cenach deklarowanych w oświadczeniu majątkowym. Mieszkanie 60 m2 w Warszawie za 100 tyś? Moim zdaniem warte jest 400 tyś.
  @positum A gdzie masz napisane, że to mieszkanie jest w Warszawie? Nic na ten temat nie było w zestawieniu.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @positum To rzuć mu propozycję, że kupisz za 200tys. Gość zarobi 100% (minus koszty), a ty Kupisz chatę za pół ceny.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @lydia_deetz Po prawdzie nie było nawet napisane, że to mieszkanie, to coś jest w dziale "inne nieruchomości" równie dobrze może to być garaż, albo niezabudowana działka. Ale na demotach wrzucili, że mieszkanie, więc lud łyka, nawet nie skłaniając się do refleksji jaki niby interes miałby mieć polityk w zaniżaniu wartości składnika swojego majątku, zwłaszcza polityk deklarujący, że jest milionerem.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1