Więcej
  Komentarze
  W '87 spałem na Pl. Wolności na ladzie straganu w śpiworku czekając do rana na otwarcie by kupić buty. Bazar istniał już co najmniej kilka lat! Koło 2 w nocy przejeżdżał patrol milicji w Polonezie. Pociągnęli ze szperacza po oczach pytając co robimy. Odpowiedzieliśmy , że czekamy na buty bo ze starych wyrośliśmy. I pojechali! Pozdrawiam Panów!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  pracowalem tam...lezka sie w oku kreci. Poznalem swoj kiosk!!!!
  @mamuska-z-jajami to pewnie sie znaliśmy, ja miałem stoisko rowerowe firmowane jeszcze przez polski Romet pozdrówka
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  po wojnie do lat 80-tych na placu wolnosci grali w szachy lwowiacy, przywiezli ze soba ten zwyczaj ze lwowa gdzie grali tam na wałach hetmanskich, zreszta dzisiaj to robia we lwowie ukraincy. ile to wspomien o lwowie przy partyjce bylo na wolnosci. niestety miasto nasze to zniszczylo, pierwszy zdrojewski stawiajac tam wiejski bazar, a potem nasz guru
  @matiasz3 TO Zdrojewski był prezydentem w 1989 roku??? Co ty bierzesz miernoto życiowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  ładne miejsce, duża przestrzeń zielona w sercu miasta. Potem zeszpecona wielkim targowiskiem, które choć paskudne, służyło ludziom. Sam miałem tam pierwszy sklep w stylu szczęki. To co obecnie powstało, obawiam sie że nie spełni swojej roli i jest wydmuszką, podobnie jak stadion
  już oceniałe(a)ś
  11
  7
  Tak żyje sobie elita, tymczasem wczoraj rozbił się autobus, który wiózł ludzi do pracy w Amazonie, gdzie zarabia się 1300 zł. I dziennie w pracy trzeba przebiec 25 km. Kierowca zasłabł z przepracowania , autobus uderzył w drzewo, kierowca nie żyje . Elita jest totalnie oderwana od życia Polaków. może dlatego, że to nie Polacy stanowią tą elitę? Przynajmniej 90%. Pamiętam na Pl. Wolności występ Mieczysław Fogga, gdzieś pod koniec lat 70-tych. Na wolnym powietrzu. Nie lepiej było postawić tam muszlę koncertową za kilkadziesiąt tysięcy złotych, a miliardy, które poszły na ten betonowy koszmar przeznaczyć np. na budownictwo komunalne . Lepiej jednak ludzi starych i schorowanych przenosić do noclegowni. Elita się bawi za pieniąde podatnika.
  @doomsday Budynki komunalne mówisz ? Potem je zasiedlić tymi co komunalne mieszkania w których obecnie mieszkają doprowadzili do takiego samego stanu? te budynki komunalne to nie z pieniędzy podatników .
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @dybko2 Przecież cały powojenny Wrocław, to budynki komunalne. Nie było innych właścicieli. Porządny remont miasto przeszło w połowie lat 70-tych (Gierek). Min. otynkowano ze wszystkich stron kamienice na Wybrzeżu Słowackiego. Dopiero po 1989 roku budynki zaczęły być dewastowane z powodu braku nawet bieżących remontów i napraw. W okolicach ul. Borowskiej stoi osiedle budynków komunalnych wybudowanych w latach 60-tych, za Gomułki . Budynki są w idealnym stanie . O czym konkretnie piszesz, podaj adres. Bo tymczasem jesteś tylko trollem i hejterem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  "ogrodzono i rozpoczęto wykopy. [b]MIEJSCE PRZESTAŁO SŁUŻYĆ WROCŁAWIANOM[/b]" tymi słowami można podsumować wszystkie "inwestycje" dupkiewicza i jego kolesi.
  już oceniałe(a)ś
  14
  11
  Do czego to PO doprowadziła ?Było pięknie jest ruina!!!
  @dybko2 To piekna i monuymentalna bryła, brakuje pomnika słoika z Ramiszowa przed budynkiem...W ruinie przez NFM jest budżet miejski. Dlatego nadal nie ma obwodnicy wschodniej ani obwodnicy Leśnicy, ani tramwaju na Psie Pole i Nowy Dwór
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @r0b0l To sprawa wyboru ,każdy swoje szczęście widzi inaczej .Co dla Ciebie lepsze dla innego gorsze .Świat jak dobre 50-letnie małżeństwo trwa dzięki sztuce kompromisu.Jak go brak są dramaty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @dybko2 Ładnie się wypowiadasz. Tak pięknie, jak biskup Wesołowski. Też jesteś pedofilem o złotych ustach?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Kolejna "dynamiczna" fanaberia przybłędy z Ramiszowa do której będziemy wiecznie dopłacać.
  już oceniałe(a)ś
  7
  7