Więcej
  Komentarze
  Kąty Wrocławskie to gmina zaplecze Wrocławia.Są tam same magazyny, hipermarkety i strefy. Mieszkańców zaś mało. Jak tam może być jakieś bezrobocie. To zaplecze logistyczne Wrocławia
  @przemo1033 A to ciekawe co prawisz, bo mnóstwo moich sąsiadów w Kanth pracuje właśnie w gminie, a zwłaszcza w samych Kątach. Jakiegoś szczególnego ruchu w kierunku Wrocławia rano i z powrotem po południu nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  @przemo1033 chyba Ci się pomyliło z Kobierzycami...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @przemo1033 masz pretensję do Kątów, że leżą tam gdzie leżą i dlatego są bogatą gminą? :)) Arabia Saudyjska też jest bogata właśnie dlatego, ze leży tam gdzie leży.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Szok ! Zapraszam do Smolca w gm KW - super bezpieczny chodniki, super komunikacja do Wrocławia i problemy ze zbyt małą szkołą. To tak na szybko
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Podkowa Leśna zasłużenie wysoko w klasyfikacji. Mieszka się tu naprawdę przyjemnie. Mnóstwo zieleni, cicho, kameralnie, praktycznie brak żulerni. Za Mszczonowem mam działkę. Burmistrz Kurek zapadłą dziurę przekształcił w fajne zadbane miasteczko, gdzie firmy dużo inwestują. Prawdziwy szok można przeżyć w urzędzie. Kompetencja, kompetencja i dużo życzliwości dla petenta-gościa. Nigdzie indziej niczego takiego nie spotkałem. W czołówce z okolicy /wszystkie te gminy otaczają Grodzisk Mazowiecki, dziwne, że jego burmistrz nie zadziałał aby być w czołówce, wydaje masę kasy na PR/ jeszcze Błonie, ale nie wiem z jakiego powodu. Tam nie chciałbym mieszkać.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Kozienice piękne miasto, każdemu polecam odwiedzić :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  W tych miastach żyje się Polakom najlepiej : Londyn, Oslo , Stockholm, Berlin, Amsterdam
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Podkowa Leśna najwyżej oceniona na Mazowszu i 4 w kraju, to idealne miejsce do zapuszczenia korzeni. Zielono, bezpiecznie, same domy jednorodzinne, na wysokim poziomie szkoły i oferta kulturalna, społecznie zaangażowani mieszkańcy, życzliwi sąsiedzi. Tu chce się mieszkać.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Gmina liczy prawie 25 tys. mieszkańców, ale poziom bezrobocia wynosi w niej zaledwie 1,2 procent. I co dziwi was to tempaki z GW. Wszyscy zapylają w Poznaniu.
  @stafarda Otóż bardzo się mylisz, prawie nikt stąd nie pracuje w zapyziałej dziurze jaką jest Poznań... Masz w tej gminie wiecej miejsc pracy niż ci się wydaje... Ale skąd poznański blokers może to wiedzieć...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Karpacz-Bierutowice to piękny kurort u podnuża Śnieżki. Szkoda tylko że "Orlinek" (kiedyś Szkoła Orląt Grunwaldzkich) został zeszpecony!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0