Więcej
  Komentarze
  a gdzie ta mapa???
  już oceniałe(a)ś
  30
  1
  A jak chcecie wjechać z DK39 (Wiązów - Brzeg) na A4? Tam nie ma zjazdu od 12 lat !!! Powrót na A4 powinien być na węźle Przylesie z drogi DW401 Brzeg - Grodków.
  @Andrzej Wróbel dokładnie Brzeg-Nysa, ale oczywiście masz 100% racji.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  ale opłaty będą pobierane cały czas ;)
  @embart Bo już do końca oszaleli, mało że płacimy podatki i rozumiem że użytkowanie autostrady wymaga nakładów finansowych to mamy płacić za de facto buble. Dlaczego nie mamy winiet? Dlaczego nie mamy elektronicznych systemów poboru? Bez autostrad źle, z autostradami jeszcze gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Korek? Jeżeli wszystko będzie odbywać się jedną nitką przy ograniczeniu do 80 km/h, to nie będzie źle. Chyba, że jakiś jełop spowoduje wypadek - to nawet bez remontu można stać do usranej śmierci... A jeździć przez wiochy "zalecanymi objazdami", podawanymi na tablicach świetlnych? Jechałem dwa razy, dziękuję postoję...
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Równie dobrze można omijać od południowej strony przez Grodków i Niemodlin...
  @Piotr Hotała ciiiiii bo sie tam zrobi tłoczno
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak piszą, ze roboty potrwają kilka miesięcy to należy to odczytwyać kilka lat. Autostrada A4 miała być w pełni do granicy z Ukrainą gotowa do 2012 roku. Nadal nie jest skończona :) Kwestie pobierania opłat pozostawie bez komentarza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rzad robi wszystko POto zeby nie isc na wybory!!Jak jest remont to niePOwinno sie brac pieniedzy za POstoj w korku!!Zniec oplaty za przejazd A4!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  11
  z waszego "poradnika" wynika, ze autostrada bedzie zamknieta na amen? to jakis absurd! jezeli nie (bo tak wynika z fotek) to sugerujecie, ze lepiej pchac sie jakimis objazdami przez jakies dziury i wiochy niz skorzystac z ruchu wahadalowego na autostradzie??? doprawdy, sugestie na poziomie gimbusa z pierwszej klasy! poza tym lotnisko brzeg-skarbimierz nie istnieje odkad odlecial stad ostatni ruski samolot na poczatku lat 90-tych...
  @phugoid Bez urazy, ale TY chyba nie jeździsz A4. Czasem 3 km korka i już opłaca się zjechać. 5 km korka, to często pół godziny jazdy na jedynce. To nie męczy samochodu? A spalanie? Co do lotniska. Nie funkcjonuje, ale istnieje jako obiekt. Czepiasz się. Dodatkowo. SUGERUJĄ drogę alternatywną, ale NIE jest napisane, że jesteśmy zmuszeni objeżdżać. Poziom gimbazy, to TWÓJ komentarz.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0