Więcej
  Komentarze
  najwieksze chamstwo uprawia senator chybicka nikogo nie pytajac o zgode zamknela dla ruchu ul.spiska nie patrzac sie na mieszkancow tej ulicy.
  @matiasz3 Jaka ulica? Z jednej strony kocie łby na wśród działek, z drugiej szutrowa trasa dla miłośników MTB? Karetki do wojskowego i na Borowską muszą robić rundę dookoła parku! Pobudowaliście się ludzie na dziko na przylepa pomiędzy dwoma szpitalami, a teraz marudzicie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @matiasz3 Drogę to zamyka miasto a nie prof. Chybicka. Chyba normalne ze na czas remontu droga jest zamknięta, takie dziury tam były ze szkoda gadac, a teraz bedzie asfalt i normalny przejazd miedzy szpitalami. Chyba, ze chodzi Ci o przyszly przejazd Spiska w stronę cmentarza? Bo ze znakow wynika ze nie bedzie tam przejazdu. I w sumie dobrze. Nie ma co wpuszczac aut do parku, a teraz bedzie dobry dojazd do Slężnej. Do Borowskiej tez pod wiaduktem sie przejedzie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @chmielu3 miasto zamknelo na wniosek tej gwiazdy chybickiej. te dziury porobila firma skanska, natomiast pomiedzy szpitalami byl asfalt. natomiast to nie jest zaden park tylko miejsce pochowku niemcow ktorych lezy tam tysiace, a teraz szczaja tam twoje psy. to jest profanacja
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @woischwitz ty jestes chory czlowieku. to zadne kocie lby tylko droga z kostki jakich pelno we wroclawiu - to co moze wieczysta np. tez zamkniesz. kawalek drogi jest szutrowej bo kolesie z urzedu miasta przytulili kostke ktora tam byla w 2010 r. karetki jezdzace pomiedzy tymi szpitalami nie musialy jezdzic wokol bo droga byla tam zawsze i to asfaltowa. ludzie mieszkajacy na spiskiej nie pobudowali sie na dziko tylko mieszkaja tam od 45 r. a czesc (niemcy jeszcze wczesniej). dlatego skoncz swoje wiejskie komentarze sloiku. tak mozesz sie wypowiadac w swojej rodowej wiosce. tylko ta pani pseudo senator chybicka spowodowala te zmiany i zamkniecie ul.spiskiej dla jej mieszkancow.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @matiasz3 Szczególnie od 1945 roku mieszkają ludzie w domach 52a, 52b, 52c i 54a. Oraz w kolejnym, którego budowa się dopiero szykuje.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0