Więcej
  Komentarze
  jakie "otwarcie" i jakiego "przejścia"??!!? przecież to fikcyjna fasadowa "inwestycja". Zasypano w połowie wykop, pomalowano pasy na jezdni i nazwano to "Bramą Europy". dajemy z siebie robić idiotów jak złoto. Jedyną rewolucją byłoby w tym miejscu puścić ruch uliczny poniżej poziomu ulicy i przywrócić, stworzyć Wrocławianom deptak prowadzony górą. Ale to wymagałoby pracowitości, gospodarności, konsekwencji i inwencji, której ekipie Dutkiewicza i obecnym samorządowym władzom miasta kompletnie brakuje. Dajemy karmić się Proszę Państwa iluzją i wydmuszkami (na których ktos nieźle zarabia publiczne pieniądze - no, gazeto, znajdź i opublikuj sumy przetargowe związane z tą "przebudową", znajdź i opublikuj faktury, anonimowe relacje uczestników tych sytuacji. Gdzie się podziały WPISANE W PROJEKT KTÓRY WYGRAŁ I ZGARNĄŁ PUBLICZNE PIENIĄDZE - szklane, świetlne konstrukcję ponad poziomem jezdni, które miały sie tam znaleźć???) są tam jacyś jeszcze w ogóle dziennikarze drążący rzeczywistość społeczną?
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Ani słowa o tostach, z których to przejście było znane najbardziej. Pierwszy wrocławski fast food :)
  @jorma_ru...en Tosty takie same jak pod przejściem do dzisiaj w barze WITEK
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  A moja atrakcyjna, wysoka sasiadka miala w tym przejsciu slynne pizzo/tosty! Jak mozna o sasiadce I tostach zapomniec????
  @franek-janek Bar witek polecam facebook.com/BarWitekWroclaw
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  przejście powinno przyjąć nazwę ,, dudi,, żeby ludzie zawsze pamiętali komu zawdzięczają tą kuriozalną ,,inwestycję,, Jestem przekonany, że za niedługo rozpoczną się pracę nad przywróceniem funkcjonalności przejścia podziemnego.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  wyjście awaryjne dla dudiego
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  niesmaczne były te tosty i waliło spalonym żółtym serem... szkoda że już nie ma tego baru ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nn
  już oceniałe(a)ś
  0
  4