Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  fajnie, takie zestawienia i ludzie w nich wymienieni robią o wiele więcej dla promowania Polski niż politycy (zwłaszcza z pismani)
  @kac ci. Pelna zgoda, ale jest w tym zestawieniu taki negatywny trend: mniej wiecej tyle samo co ludzi z realnymi i swietnymi wynalazkami czy produktami (egzoszkielet, dron, fantastyczna i naprawde oryginalna gra, metoda badania malych dzieci czy ten gosc od eboli) jest towarzystwa w rodzaju: "prezes fundacji startup poland", "zalozyciel i CEO osrodka startup costam", "promotorka idei startupow"... czyli ludzi, ktorzy generalnie swietnie maja opanowany networking i choc sami nigdy zadnej innowacyjne rzeczy nie zrobia, kreca sie dookola srodowiska. Podobna kategoria do tzw. "wanterpreneurs". Wypadaloby chyba jednak bardziej skupic sie na ludziach - ktorzy w PL sa - z realnymi osiagnieciami. Jak ci studenci z Olsztyna, ktorzy z niczego stworzyli prezna firme towrzaca drukarki 3D.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kochani proponuje się zainteresować na dl. śląsku tzw. smart data i otworzyć kierunek na Politechnice Wrocławskiej bo Warszawa nas wyprzedzi. - wiadomo że Ministerstwo tam kasy nie żałuje. Jednak nie o tym, smart data czyli czytanie informacji i aktywności w internecie celem poznania aktywności internautów. W Stanach Zjednoczonych są już takie kierunki a specjaliści zarabiają od 60-110 tys rocznie USD. 20% informacji w internecie jest wykorzystywana powtórnie reszta czyli 80% ulatuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0