Więcej
  Komentarze
  "Więcej leków, mniej SB-ków". Dzisiaj apteki są pełne leków i dzisiaj starsze osoby w dzisiejszych czasach dobrobytu mogą kupować bez obaw że braknie.Bogate emerytury im na to pozwolą.
  @romikus ale o co chodzi?? kolejny zafajdany fan komuny? kupić ci pampersa czy wolisz w majty robić?
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  Zmanipulowani przez gadzinówki CIA (np.Wolna Europa) walczyli o wolność. Tylko czyja? Kulczyk tuż przed śmiercią kupił sobie jacht "Phoenix II" za 100 mln. euro (w 2010). Jego tatuś w 1956 roku został wysłany do Berlina Zachodniego jako funkcjonariusz PRL-skiego wywiadu. Dr Jan zawsze opowiadał, że to od tatusia dostał pierwszy million. A tak naprawdę Kulczyk był tylko dobrze opłacanym słupem mafii, która okrada Polskę i Polaków na setki miliardów Euro rok w rok od 1989. Ciekawe , że obchodzi się rocznicę powstania ":Solidarności" i rocznicę podpisania "Porozumień Sierpniowych" tylko totalnie milczy się o treści tych porozumień. Tak jakby podpisano nie wiadomo co. Kiedy redaktorzy gadzinówki Szechtera zrobią zdjęcia i wywiad z pracownikami Biedronki, Inpostu, magazynów Amazonu? Bo to jest ta wolność , o którą walczyli Polacy za komuny.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Pielgrzymka Ludzi Pracy. Działacze NSZZ Solidarność podczas mszy świętej na wałach jasnogórskich...... Lech Wałęsa, Henryk Wujec, Marian Jurczyk, Anna Walentynowicz, Jerzy Kropiwnicki, Zbigniew Romaszewski, Andrzej Gwiazda".... Proszę Kościół Katolicki i znak krzyża jednoczył Polaków w walce z komunistami o wolność!!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  To niech on teraz zacznie robić zdjęcia bo to dopiero teraz jest początek walki o wolność Polski. Pod Prezydentem Dudą do władzy dojdą prawdziwi patrioci a nie pokorne lemingi jak dotychczas.
  @mgr.nauk Tyś taki magister jak on prezydent
  już oceniałe(a)ś
  0
  0