- Będę na marszu 11 listopada i będę na nim do końca - deklaruje Piotr Rybak - skazany za podpalenie kukły Żyda na manifestacji organizowanej przez ONR.
Ostatnie pacjentki zostaną przyjęte 17 listopada, do stycznia na porodówce będzie trwał remont.
W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu kończy się krew dwóch grup o Rh ujemnym: 0 Rh-, B Rh-.
Spotykamy się o godz. 19 na placu przed Synagogą pod Białym Bocianem. Marsz upamiętnia wydarzenia nocy kryształowej z 1938 roku.
W jego siedzibie trwa remont, a pieniądze na sprzęt do rehabilitacji zbieramy w ramach naszej akcji charytatywnej Fabryka św. Mikołaja. Wczoraj Bonitum odwiedziliśmy ze sponsorami.
Około 2 tysięcy osób ewakuowano wczoraj w Dzierżoniowie po odnalezieniu niewybuchów z II wojny światowej.
Zarządzający Jaskinią Niedźwiedzią chcą otworzyć dla turystów niedostępną obecnie unikatową Salę Mastodonta.
Ze względu na ogromne zainteresowanie biegaczy w 6. Nocnym Wrocław Półmaratonie zwiększono limit startujących. Motywem przewodnim biegu będzie muzyka disco z lat 70., 80. oraz 90.
W zabytkowych budynkach powstaną lofty, biura i minibrowar, a obok w nowych - kolejne mieszkania, również nad Odrą. Takie są plany. A co ocalało z dawnego Browaru Piastowskiego?
Skazany na areszt domowy jeden z liderów skrajnej prawicy nie będzie mógł wziąć udziału w całym marszu nacjonalistów 11 listopada. Zgody na to nie dał mu kurator sądowy. W sobotę o godz. 19 Piotr Rybak musi zameldować się w domu.
Wrocławskie Muzeum Narodowe zwyciężyło ogólnopolski III Przegląd "Muzeum Widzialne".
Około 50 wrocławskich deweloperów zaprezentuje się w weekend 18-19 listopada w Hali Orbita podczas targów nieruchomości "Na swoim". Niektórzy z nich przygotowali specjalne promocje.
Od kilku dni trwa protest żużlowców, którzy nie akceptują niektórych zapisów w nowym regulaminie PGE Ekstraligi. Dlatego zawodnicy wciąż nie podpisują kontraktów z klubami.
Wyroby rzemieślnicze, tysiące pomysłów na prezenty i prawdziwy duch Bożego Narodzenia - to wszystko możemy odnaleźć na jarmarkach świątecznych, które na stałe wpisały się w europejską tradycję. Polecamy najpiękniejsze, które możesz zobaczyć podczas...
Pomysł z wprowadzeniem godzinnej przerwy w pracy urzędników i wykorzystania jej na zakupy, obiad, fryzjera czy kosmetyczkę pojawił się w Wałbrzychu. - Nie jest pozbawiony racjonalnych przesłanek - zapewnia prezydent tego miasta Roman Szełemej.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.