Robert Krajewski, podając się za 13-letnią Wiktorię, przez dwa dni pisał z pedofilem na czacie. 40-letni mężczyzna zaproponował dziewczynce spotkanie w rynku w Sobótce. Gdy przyjechał, czekała tam już na niego policja.
Po wypadku Adama Bieleckiego, podczas zimowego wejścia na K2, ucierpiał jeleniogórzanin Rafał Fronia, kolejny członek polskiej wyprawy. Spadający kamień złamał mu przedramię i Fronia musi wracać do Polski.
W piątek o godz. 19 wrocławianie zbiorą się pod sądem na Podwalu w pokojowej pikiecie pod hasłem "Wolni obywatele, niezawiśli sędziowie".
W piątek około godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Hallera i Powstańców Śląskich wykoleił się tramwaj. Pasażerowie ponad godzinę musieli liczyć się z utrudnieniami.
• Normy trującego pyłu PM 2.5 przekroczone są kilkukrotnie, a nad stolicą Dolnego Śląska znów unosi się smog. • Zgodnie z danymi portalu AirVisual Wrocław jest najbardziej zanieczyszczonym miastem świata.
- Nauczyciele nie powinni zadawać zadań domowych w dni wolne, by uczniowie mogli odpocząć - uważa Wojciech Cybulski, warmińsko-mazurski wicekurator oświaty. Wystosował do szkół odpowiedni komunikat w tej sprawie. Dolnośląskie kuratorium "wierzy w...
Jeśli Zagłębie Lubin chce dołączyć do czołówki ligi, powinno zdobyć jakieś punkty w meczu z Legią Warszawa. Lepszej okazji nie będzie, bo mistrz Polski wciąż przebudowuje zespół. Problem w tym, że lubinianie zimą sprzedali swoich kluczowych graczy.
Wypadek na AOW we Wrocławiu. W zderzeniu uczestniczyły cztery auta: trzy osobowe i jedno ciężarowe.
Minus siedem stopni Celsjusza - nawet tyle mogą pokazać termometry w piątek, 9 lutego, we Wrocławiu.
Krzyki i Śródmieście - tam nie będzie prądu w piątek, 9 lutego. Z kolei z powodu prowadzenia prac przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowej wody nie będzie na trzech wrocławskich ulicach.
Instalacja z ogromnym liściem pożeranym przez gąsienice z nazwiskami polityków, m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry i Władimira Putina, odwiedzi ok. 40 dolnośląskich miejscowości. W sobotę stanie na wrocławskim Rynku.
Do sytuacji doszło w legnickim autobusie miejskim linii 11. Pasażerka poprosiła kierowcę o wyproszenie z pojazdu kobiety w burce, bo - jak tłumaczyła - czuła się zagrożona.
Magnolia Park zaprasza wszystkich zakochanych do walentynkowego konkursu. Jego zwycięzca będzie mógł zamieścić swoje miłosne wyznanie na billboardzie przed centrum handlowym.
Portal Tripadvisor.pl opublikował ranking najlepszych hoteli w Polsce w 2018 roku według użytkowników portalu. W zestawieniu króluje Kraków, mocnych reprezentantów ma także Warszawa, ale wysoko znalazły się także hotele w Polanicy Zdrój.
Wrocław wygrał prestiżowy międzynarodowy konkurs European Best Destination 2018. Rywalizował m.in. z Paryżem, Londynem i Barceloną. Internetowe głosowanie zaczęło się 18 stycznia, trwało do 8 lutego.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.