- Jestem przekonana, że po naszych treningach we Wrocławiu pojawi się kilku nowych miłośników sportów walki - mówi Magdalena Nowakowska, mistrzyni Polski w karate shotokan, która liczy na występ w The World Games 2017.
Policjanci pojechali na interwencję do domowej awantury. Nie spodziewali się jednak, że 31-letnia kobieta rzuci się na nich z nożem.
Na tej wystawie ikony popkultury spotykają się z artystyczną refleksją na temat naszych czasów - w Pawilonie Czterech Kopuł od wtorku można będzie oglądać wystawę "Summer Rental". Ma to być jedno z najważniejszych wydarzeń programu sztuk wizualnych...
Wrocławskie zoo przeżywa oblężenie gości, w czym pomagają tak Facebook, jak i program 500 plus. Jedyny kłopot to parkowanie, które może poprawić się w przyszłym roku.
Nie ma żadnych opóźnień w remoncie mostów Uniwersyteckich. Zgodnie z planem prace zakończą się 30 września.
Termometry pokażą dzisiaj nawet 29 stopni Celsjusza. Synoptycy prognozują także niewielkie zachmurzenie.
- Na Dolnym Śląsku trzeba będzie zmienić nazwy 150 ulic - zapowiada wojewoda. Których - nie wiadomo. Dokładnej listy nie ma, a samorządowcy już pytają Instytut Pamięci Narodowej, co mają dekomunizować.
Kontrolerzy MPK będą dzisiaj sprawdzali bilety na ul. Kruczej. Możecie ich spotkać w autobusach linii 125, 325 i A. Pamiętajcie, żeby skasować bilet.
W naszym plebiscycie na pierwszym miejscu umocnił się park Tołpy, ale na drugie miejsce wskoczył park przy ul. Sztabowej.
29 stopni Celsjusza i prawie bezchmurnie - tak według meteorologów zapowiada się pierwszy dzień weekendu w stolicy Dolnego Śląska.
Na drodze krajowej numer 94 w pobliżu Bolesławca zderzyły się trzy samochody osobowe
Śląsk bezbramkowo zremisował już czwarty mecz w tym sezonie. Tym razem wrocławianie przed własną publicznością podzieli się punktami z tegorocznym beniaminkiem Lotto Ekstraklasy Wisłą Płock.
"Złoty pociąg". Wszystko wskazuje na to, że na 65. kilometrze trasy kolejowej Wrocław - Jelenia Góra nie ma "złotego pociągu". Prawdopodobnie to AGH, badając teren w ubiegłym roku, miała rację. Odkrywcy winią... lodowiec.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.