Zimne kaloryfery i zimną wodę w kranach do wtorku mają mieszkańcy 11 ulic we Wrocławiu. - Chłodniej- informuje Fortum - w mieszaniach mogą mieć wrocławianie także z osiedli Gaj, Borek i Krzyki.
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 35 z Wrocławia do Świdnicy na wysokości Szczepanowa. Jedna osoba została ranna, a kierowcy jadący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami.
MPWiK w poniedziałek 30 stycznia zajęła część pasa jezdni przy ul. Nowodworskiej w kierunku ul. Budziszyńskiej. Firma zaczęła usuwać awarię wodociągu. Z jego naprawą ma się uporać do 4 lutego.
Tylko dwa dni mają mieszkańcy Swojczyc, Strachocina i Wojnowa na udział w konsultacjach i wypełnienie ankiety o kolei. Wrocławianie zabierają głos o rewitalizacji linii kolejowej z Wrocławia Głównego do Jelcza - Laskowic.
Od "Balladyny" w Capitolu po "Makbeta" w legnickim Teatrze Modrzejewskiej. Zapowiadamy pięć lutowych premier, na które czeka dolnośląska widownia.
30 stycznia MPK Wrocław zapowiada kontrolę biletów na ul. Hermanowskiej
Miasto na swojej stronie internetowej informuje, że osoby starsze i dzieci powinny bezwzględnie unikać wyjścia na zewnątrz.
Wydawało się, że wieloletni konflikt o przebieg Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zakończyłaby budowa drogi na polach między spierającymi się mieszkańcami Ślęzy i Wysokiej. Ale właściciel tych terenów błyskawicznie pobudował tam stawy i osiedlił...
Sprzedali wakacje już niemal milionowi turystów. A będzie ich znacznie więcej, bo zyskali potężnego właściciela i nowe możliwości rozwoju.
Z pomysłem dofinansowania przez miasto zabiegów dla bezpłodnych par wystąpili radni Nowoczesnej. Głosowanie w przyszłym tygodniu, a dziś wnioskodawcy będą zabiegać o poparcie klubu prezydenta Dutkiewicza.
Narciarskie stoki, łyżwy, biegówki, a może sporty wodne i sauna? Wybierz swój pomysł na aktywne spędzenie ferii. We Wrocławiu i na Dolnym Śląsku nie brakuje atrakcji dla młodszych i starszych.
Reportażysta "Wyborczej" Włodzimierz Nowak spotka się w piątek z wrocławskimi neurochirurgami prof. Włodzimierzem Jarmundowiczem i dr. Pawłem Tabakowem. Opowiedzą o najważniejszych ludziach w ich życiu.
Caritas Polowy podsumował akcję zbiórki pieniędzy podczas pikników wojskowych zorganizowanych 14 stycznia
W finale koszykarskiego Pucharu Polski Ślęza po niezwykle dramatycznym meczu przegrała po dogrywce 62:63 z Wisłą Kraków.
W poniedziałek mieszkańcy kilku wrocławskich ulic będą mieli sucho w kranach. Prace na sieci wodociągowej potrwają nawet 7 godzin.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.