• Powstał film pokazujący piękno Karkonoszy. Fantastyczne ujęcia [WIDEO]

  "Pieśń Wiatru i Mrozu" powstała dla Karkonoskiego Parku Narodowego. Autorem filmu jest Marek Martini, zdjęcia do klipu trwały ponad siedem lat. Efekt jest fantastyczny, pokazuje piękno Karkonoszy i ich mieszkańców w taki sposób, do jakiego przyzwyczaiły nas podobne produkcje powstające dla największych światowych telewizji czy znanych programów przyrodniczych.

 • Smaczny Wrocław: hinduskie inspiracje na wynos, czyli Monster Cook

  We Wrocławiu w siłę rośnie nowa kulinarna marka. To Monster Cook, czyli dania inspirowane kuchnią hinduską. W mieście działają już trzy takie punkty, serwują jedzenie na wynos. Smaczne, aromatyczne potrawy, za przepisami których stoi uczestnik jednej z edycji Hell's Kitchen, mają coraz więcej fanów. W ogóle to nie dziwi, bo są po prostu dobre i sycące.

 • "WUWA 2 to będzie czad". Spacer po modelowym osiedlu Nowe Żerniki

  Spacerujemy po modelowym osiedlu, na które jeszcze w tym roku będą mogli wprowadzić się modelowi mieszkańcy. Po Nowych Żernikach oprowadza nas jeden z głównych projektantów, Zbigniew Maćków.

 • Dolny Śląsk za pół ceny. Zobacz co warto odwiedzić

  Na weekend 21-23 października zaplanowano czwartą edycję akcji "Dolny Śląsk za pół ceny". Mniej zapłacimy za restauracje, hotele, pensjonaty czy wstęp do pałaców. Ofert jest bardzo dużo, wybraliśmy kilka naszym zdaniem ciekawszych

Tematy ważne dla Wrocławia
Tematy
Miejsca
Komunikacja
Edukacja
Tematy ważne dla Wrocławia
Ludzie