• Poznaliśmy 7 Cudów Polski 2016. Zdecydowany zwycięzca!

  Łódzkie Planetarium EC1 zostało Nowym Cudem Polski 2016. Oddano na nie zdecydowanie największą liczbę głosów. Na podium uplasowały się także wrocławskie Hydropolis oraz Szlak Kościołów Drewnianych Regionu Kozła. Które jeszcze miejsca docenili internauci? Zobaczcie!

 • MeetUp2016. Gwiazdy internetu na żywo [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Ponad 10 tys. osób spotkało się w sobotę na MeetUp 2016 we wrocławskiej Hali Stulecia. Przyszli, żeby poznać swoich internetowych idoli

 • Tu zamieszkasz w luksusie. Przepiękne apartamenty [ZDJĘCIA 360 stopni]

  Najwięcej apartamentowców we Wrocławiu powstaje w centrum, bo przecież prestiżowe położenie to też luksus. Ale takie budynki powstają również w innych dzielnicach, które mają inne atuty. Na przykład sąsiedztwo rzeki i atrakcyjny dostęp do niej. Zobacz jak się prezentują

 • Smaczny Wrocław. Panda Ramen - wiele "twarzy" jednego dania

  Aromatyczny bulion, makaron i sporo dodatków takich, jak warzywa, mięso, owoce morza - tak wygląda ramen, jedno z najpopularniejszych dań kuchni japońskiej. Pierwszy we Wrocławiu lokal serwujący prawie wyłącznie rameny powstał przy ulicy Białoskórniczej. Działa od końca maja i już zebrał wokół siebie spore grono fanów orientalnych smaków.

Co jest grane 24

5809 imprez dziś
Do poczytania
 • Męskie Granie w Żywcu. To był ostatni koncert tegorocznej trasy

  Męskie Granie w Żywcu. To był ostatni koncert tegorocznej trasy

  MUZYKA

  Sześć miast, pięćdziesiąt godzin muzyki, kilkanaście muzycznych gatunków i kilka pokoleń artystów oraz 34 tysiące widzów - tak w skrócie można podsumować Męskie Granie 2016. Finałowy koncert siódmej edycji obejrzało w sumie 9 tysięcy widzów w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem i 365 tysięcy w relacji na żywo w Internecie.

Nie przegap!
 • BATORY_trans

  BATORY_trans

  dramat

  „Batory_trans” to przedstawienie inspirowane losami pasażerów statku Batory, opisanymi w książce Bożeny Aksamit „Batory. Gwiazdy, skandale i miłość na transatlantyku”, który w okresie międzywojnia kursował liniami GAL-u (Gdynia – Ameryka Linie Żeglugowe). Będzie to przedstawienie o wyobrażeniach – o tym, jak wyobrażamy sobie to, co by było i kim my bylibyśmy gdzieś indziej; o emigracji; o potrzebie zmiany, o ucieczce, o tęsknocie, o konieczności. Punktem wyjścia będzie zamknięta przestrzeń pokładu statku, poza nawiasem czasu i miejsca, jakby dryfująca gdzieś na oceanie poczekalnia do zrealizowania marzeń. Taki czas, w którym jeszcze nic nie wiadomo, jesteśmy tylko my, nasze wyobrażenia, przypadkowi towarzysze podróży i noc. Za burtą rozpościera się przerażająco czarna otchłań oceanu, a na pokładzie oczywiście trwa kapitański bal. Wewnętrzna emigracja bohaterów, ich marzenia i oczekiwania, będą ważniejsze niż to, czy faktycznie po trzech tygodniach podróży jego oczom faktycznie ukaże się Statua Wolności.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Legion samobójców

  Legion samobójców

  akcja

  Ocena 3/6

  Jak dobrze być złym... Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

 • Boska Florence

  Boska Florence

  dramat

  Ocena 5/6

  Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St. Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty, posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę.

 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.