Plantswapp to aplikacja do sąsiedzkiej wymiany, adopcji i sprzedaży roślin. Jest szczególnie przydatna w czasie pandemii, kiedy nie odbywa się wiele stacjonarnych wymian.

Jak to działa? Aby wymieniać, oddawać za darmo lub sprzedawać nadwyżki roślin, należy założyć publiczny profil, a następnie dodać ogłoszenie. Inni użytkownicy mogą na nie odpisywać, a za pomocą komunikatora w aplikacji ustalać szczegóły wymiany i adopcji. Działa podobnie jak Vinted czy OLX.

Dzięki zamieszczonej mapie sprawdzimy, jakie oferty znajdują się na naszym czy pobliskim osiedlu, w zasięgu spaceru od domu.

Popularność aplikacji rośnie

Ogłoszenia dotyczą roślin i przedmiotów związanych z uprawą, jak nawozy czy doniczki, a także sztuki o motywach roślinnych. Nie wystawia się ogłoszeń sprzedażowych z wysyłką, a gdy roślina jest już zarezerwowana lub ogłoszenie jest nieaktualne, odpowiednio się to oznacza.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Agata Żelazowska
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  i zdjęcie z Gdańska-Wrzeszcza :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tyle ofert w moim mieście, że nie wiem co wybrać... [MSPANC]
  już oceniałe(a)ś
  0
  0