Więcej
  Komentarze
  Wrocław nie wypada najgorzej, bo większość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia przebiega w promieniu poniżej 10km od Rynku. Ale w samym centrum jest prawie najwolniejszy (gorszy jest tylko Kraków). Tyle że Kraków przeżył IIWS a Wrocław był pusty. Ale obecni władcy dokonują cudów zwężając 2pasmowe ulice i stawiając co chwila światła regulowane przez pieszych.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wysiedlić ludzi z miasta na wieś.Pobudować więcej ulic,autostrad,średnicówek w każdym mieście. Ludzi ociągających się też się wysiedli,albo śmiertelnie zejdzie, na PDP. Ostatnio modny sposób. Dla resztówki będzie więcej WWA,NOx ,benzo/a/pirenu i innych środków dopingujących. Wycieczki z Ojropy,a nawet z dalsza ,będą przyjeżdżać i patrzeć na autodestrukcję mieszkańców kraju nad Wisełką.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  1 Warszawa 2 Łódź 3 Poznań 4 Katowice 5 Wrocław 6 Gdańsk 7 Kraków 8 Szczecin 9 Bydgoszcz 10 Lublin
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  chyba się komuś przyrząd do pomiaru prędkości popsuł
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W Lublinie zrobiono badania, że w Gdańsku jeździ się 31 km/godz. Teraz mamy większy powód do narzekania - już nie czytanie ze zrozumieniem ale pisanie ze zrozumieniem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Katowice,to mistrzowie świata i do centrum wpuściły autostradę i DTŚ-kę .Każda po 10 -12 pasów ruchu. Reszta miasta to Ogrody i Muzyka.Takie szpicmiano obowiązuje.
  @Janusz Kot zupelnie jak frankfurt nad menem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Hehe, w Olsztynie chyba nie byliście...
  @byly_olsztyniak1 No a co tam nie halo? Przecież są nowiutkie tramwaje, ludzie ponoć masowo przesiedli się do miejskiej komunikacji. Poza tym sądząc z ilości potrąceń na pasach to chyba poniżej 80-tki nikt tam nie jeździ? Kozackie miasto jak czytam prasę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0