Więcej
  Komentarze
  NICOLAS CENTER powinien dostać makabryłę roku, zwalisty , ciężki nie szanujący istniejącej wokół zabudowy ; nie dość że rozwalił przestrzeń wbijając się klinem w istniejąca zabudowę to ciemnym kolorem zepsuł dlikatną kolorystykę ulicy św. Mikołaja ,nie wspominając o tym co dzieje się od podwórza warto zobaczyć !!! żeby uczyć przyszłych architektów czego nie należy projektować .
  @Adam Sołtys Racja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Adam Sołtys (zwalisty , ciężki nie szanujący istniejącej wokół zabudowy ): zwalisty!? jeśli ten jest zwalisty, to jak zakwalifikować to co wokół? a ta "istniejąca wokół zabudowa", to głównie dość paskudny wielkopłytowy blok.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wolacy! Nie podoba się? Europa czeka. Emigrujcie. Domyślam się, że te wpisy – wszystkie krytykujące – są autorstwa niespełnionych architektów. Pokażcie swoje dzieła. Przypomnę też że tak pisano kiedyś o impresjonizmie, kubiźmie, Bauhausie, kompozycjach Strawińskiego, itd.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzień bez info o wrocławiu, dniem straconym. Żenada
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszyscy psioczą na tzw. wielką płytę a te domy jednorodzinne Vida Park to jakiś koszmarek. Wygląd paskudnych prefabrykatów - niezachęcające, smutne, ponure.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Temu " Nicolas Business Center" dołożyć gąsienice, doprawić lufę i wysłać na marsa. Ten budynek zachowuje się jak amerykańska armia. Pieprzy wszystko dookoła.
  @uwazny2 to dookoła, to głównie dość paskudne i brudne bloki z lat 60-tych; połączenie z nimi tego budynku jest, trzeba przyznać, ekscytujące.Budynek całkiem dobry, mimo, że faktycznie tą grafitową czernią nieco się wybija z otoczenia. Dobry budynek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  3 miejsce dla Nicolas Center to chyba jakiś żart? Ten budynek jest zły na tak wielu poziomach, że zasługuje na wieczne potępienie, a nie laury.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy tylko ja mam wrażenie że we Wrocławiu jest tylko paru architektów? Na szczęście wszyscy dostają nagrody, więc nie są źli.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  czym sie chwalic ,chodniki jak po wojnie i zasrane od kundli ,o ulicach nie wspomne ,brudno wszedzie to jest prawdziwy wroclaw miasto zuli ,tak sie zyje na pl.Grunwaldzkim zreszta reszta miasta poza centrum nie wyglada lepiej.DO ROBATY DUDKIEWICZE
  już oceniałe(a)ś
  0
  0