Więcej
  Komentarze
  Moim zdaniem jest to wystarczający powód, żeby unikać tych miejsc.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  A w empiku co zeżarła?
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Bernard? Jedzenie to przerost formy nad treścią, a obsługa na wielkim fochu! Nie można o nic zapytać bo usłyszy się, że "niczego nie ukrywamy przed klientami, wszystko jest w karcie". Gratuluję takich pracowników! Byłam 2 razy i za każdym razem jakiś foch. Trzeci raz nie dam szansy i nie zostawię tam pieniędzy. Szkoda, bo miejsce do spotkań bardzo fajne, ale więcej nie dam się namówić na wizytę.
  @Dorota Garbal po co więc zawracać im d*** i pytać skoro jest w karcie? ci ludzie mają tam naprawde zapieprz od rana do nocy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Pola Krispi Widzę, że odezwała się Pani Kelnerka. Ja w pracy też mam zapieprz, ale tak do Klientów się nie odzywam, A pytałyśmy o coś, co z karty jasno nie wynika.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Pola Krispi Przyjdą tacy bezczelni i zawracają dupę kelnerowi. Tymczasem on zajęty jest pracowaniem i nie ma czasu zajmować się obsługą klienta.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @roszarch i za karę nasmarka do zupy i napluje do deseru...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Okropne babsko. Jej zachowanie to prowokacja, a wszystko co poleci należy omijać jaknajdalej. Nie rozumiem, dlaczego robicie tej kabotyńskiej, zadufanej osobie reklamę?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Magda Gessler poleca to Magda G poleca tamto . Pami Gessler jak to jest ,że w jednym z odcinków wymogła Pani na właścicielu aby cały schab pieczony z którego klient może odkroić dla siebie odpowiednią porcję kosztował o ile pamiętam ok 18 zł za kilogram . Pani jak chciała " zakosztować" tego schabu to odkroiła sobie całą polędwiczkę / co było nader chamskim zachowaniem jaka przystało na taka damę i znawczynię zachowań . Ale najważniejsze . Proszę podać adresy swoich restauracji czy rodzinny lub znajomych gdzie ludzie będą mogli najeść się za takie pieniądze . To ostatnie słowa poparte głupim uśmiechem gdy Pani odkrajała sobie tą polędwiczkę / chodziło o cenę schabu / Znam restauracje ludzi Pani pokroju gdzie 2-3 zupy ,kawy i kawałeczki ciasta kosztują 400 zł Niech Pani innym nie doradza tego czego by Pani nie zrobiła u siebie
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  co za antypatyczna baba - zupełnie bez poziomku
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  To już wiadomo, gdzie nie zaglądać.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  dziękuję - już wiem gdzie NIE chodzić
  już oceniałe(a)ś
  0
  0