Więcej
  Komentarze
  The Final Cut nie zachwyciła nikogo? Co to za ignorant pisał ten tekst. Chłopie weź się doucz bo ośmieszasz się całkowicie. Rolling Stones dało albumowi 5/5 gwiazdek, album stał się jednym z głosów w wojnie brytyjsko-argentyńskiej. To, że był "tragiczny" dla Pink Floyd to inna kwestia. Waters zdominował wtedy totalnie zespół, co zresztą widać i słychać na płycie.
  @arysto13 Ma Pan niewątpliwie sporo racji. Tylko może o (nieco) mniej jadu prosiłbym... Skąd w narodzie tyle pogardy do rozmówców? Chyba nie musimy być tacy jak politycy?:-) "Final Cut" nie wnosiła wiele jak dla mnie. Nie będę powtarzał truizmów o tym, że jest wokalnie i słownie "przegadana" itp. Ale oczywiście nikt nie zaprzeczy, że D.G. kontynuował tam jedyny i chyba niepowtarzany styl gry. Gdy się ukazała, byłem pod tak zwanym wrażeniem. Z serdecznymi pozdrowieniami Walek
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @arysto13 Jeżeli już to Rolling Stone a nie Stones. Przepraszam że czepiam się literówki ale jak kogoś opie...lasz za niekompetencję to sam bądź w porządku do końca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0