Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  The Final Cut nie zachwyciła nikogo? Co to za ignorant pisał ten tekst. Chłopie weź się doucz bo ośmieszasz się całkowicie. Rolling Stones dało albumowi 5/5 gwiazdek, album stał się jednym z głosów w wojnie brytyjsko-argentyńskiej. To, że był "tragiczny" dla Pink Floyd to inna kwestia. Waters zdominował wtedy totalnie zespół, co zresztą widać i słychać na płycie.
  @arysto13 Ma Pan niewątpliwie sporo racji. Tylko może o (nieco) mniej jadu prosiłbym... Skąd w narodzie tyle pogardy do rozmówców? Chyba nie musimy być tacy jak politycy?:-) "Final Cut" nie wnosiła wiele jak dla mnie. Nie będę powtarzał truizmów o tym, że jest wokalnie i słownie "przegadana" itp. Ale oczywiście nikt nie zaprzeczy, że D.G. kontynuował tam jedyny i chyba niepowtarzany styl gry. Gdy się ukazała, byłem pod tak zwanym wrażeniem. Z serdecznymi pozdrowieniami Walek
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @arysto13 Jeżeli już to Rolling Stone a nie Stones. Przepraszam że czepiam się literówki ale jak kogoś opie...lasz za niekompetencję to sam bądź w porządku do końca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0