Więcej
  Komentarze
  Nie tylko Harcerska jest przykładem braku dbałości o takie miejsca we Wrocławiu. Zaorany już całkiem kompleks na Skarbowców, zniszczony odkryty basen za "szklarniami" na Racławickiej, zdemolowany Basen Olimpijski, basen "balonowy" na Łowieckiej. Ale za to mamy stadion i pseudoolimpiadę. Dymanizm stosowany.
  @agent_z_dolu tylko ze polowa tego co wymieniles to zginela w poprzednim ustroju i nijak ma sie do stadionu ale dzieci wyorczej zawsze po lini gazety
  już oceniałe(a)ś
  4
  11
  @kllk1221 W poprzednim ustroju, masz na myśli trzecią i czwartą RP?
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @kllk1221 Poprzedni ustrój? Dziecko drogie: na basen na łowieckiej chodziłem jeszcze w 1991 roku. Skarbowców działało również w tamtej dekadzie. fakt, Racławicka i Olimpijski zostały zabite przed 1989. Sprecyzuj, o czym piszesz. Bo ja pisze o tym, że OBECNE władze wydają pierdyliardy na niekomu niepotrzebne pseudosportowe atrakcje a nam rzucają ochłapy, takie jak 200m2 kąpieliska na Harcerskiej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Byłem dzisiaj niesiony siłą przekazu marketingowego. Rzeczywiście miejsce jest zorganizowane w iście europejskim stylu: betonowe pomosty, wypożyczalnia sprzętu pływającego, leżaków, parasoli, bary, restauracja, boiska do siatków plażowej, siłownia, strzeżone kąpieliska, 3 plaże, pomosty dla wędkarzy, naprawdę wysokiej klasy toalety - wreszcie z mydłem i ręcznikami. Dechu mi się starczyło, aby wypisać to wszystko na szybko. Niestety największym mankamentem są tam ludzie. Dzicz cholerna, rzucająca kuwami bez opamietania, skacząca z każdego możliwrgo miejsce do wody - szczególnie tam, gdzie umiejszczono tabliczki, aby tego nie robić. No, ale polski beton, łysi chłopcy mający klopoty z poprawną wymową podstawowych zwrotów skutczenie mnie odstraszyli. Wytrzymałem 1 godzinę. Byłem same, ale obok sporo osób z dziećmi - nie mieli odwagi powiedzieć tym osiłkom do słuchu. Także bym nie miał. Naprawdę fajnie miejsce, ale stawiam każde pieniądze, że głównymi klientami będzie lokalny kwiat chuligaństwa i prostactwa, który odstraszy normalnych ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Uff, mojej prywatnej 'dzikiej wody' nie wymienili. Może jeszcze będzie trochę spokoju...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Widok z drona youtube.com/watch?v=SYWSEUdfSH8
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  7 miejsc na cały Wrocław z przyległościami ale wyczyn Magistratu,a co z tymi które niszczeją, cisza .Za to są rowery.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wyborcza ze swiezym tekstem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0