Więcej
  Komentarze
  To zdecydowanie za mało. Teraz mnóstwo rasowych psów choruje na dziedziczne choroby, które są bardzo uciążliwe dla właściciela np. alergie pokarmowe. Teraz to plaga. Często też dziedziczona jest agresja. Kupienie psa tylko na podstawie zdobytych tytułów przez rodziców na wystawach to błąd, bo wygląd psa to nie wszystko. Ważniejszy jest charakter i cechy dziedziczone, wynikające z rasy. Moda na psy np. Border colie sprawia, że właściciele sobie z nimi nie radzą, bo to nie są psy domowe, lecz wymagające wielogodzinnej pracy. Siedząc w domu fiksują i są nie do wytrzymania. Zanim zdecydujecie się na psa naprawdę dobrze popytajcie znawców o ich typowe zachowania. Nie kierujcie się tylko ich urodą.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  psów się nie kupuje, psy się adoptuje ze schroniska.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Polowa tych ras to jakies szczury albo tluste swinki morskie,a nie psy.Cos co nie siega mi do kolana nie jest dla mnie psem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  rusza sezon letni to znowu paniusie wyskocza z tymi wynalazkami ala sniadanie dla chomika na plaze
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  "wilczur" 1200 ??? na allegro kilka ofert z chodowli za polowe tej kwoty
  @kllk1221 Bo to takie wilczury synku. Zwykłe kundle. Naucz się też miernoto pisać bez błędów ortograficznych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kllk1221 Za połowę tej kwoty. Upchane w komórkach i ciasnych boksach na betonie we własnych odchodach, suki rozpłodowe wyniszczone mimo młodego wieku, chore, głodne :( Niewyobrażalne cierpienia, które wychodzą potem w psychice i stanie zdrowia szczeniąt :((( Pseudohodowle oferują "rasowe" szczeniaki i kocięta w atrakcyjnych cenach. Ale to tylko pozory, bo potem na leczenie takiego zwierzęcia wydaje się fortunę, albo w ogóle pada i nie daje się go uratować :( NIE KUPUJCIE OD PSEUDOHODOWCÓW! Już lepiej wziąć zwierzę ze schroniska, tam jest masę pięknych zwierząt, często w typie rasy, jeśli komuś na tym zależy!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0