Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja pamiętam tylko RAZEM :)
  @facet4x A ja "Osobno" - ostatnia strona ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wiele z nich bylo przedmiotem marzen, zeby je kupic, chyba ze sie udalo zalozyc teczke w kiosku. nie na darmo w opisie zycia Cysorza w piosence Chyly kilka jest wymienionych. "..... a tu przyjemnosci same, no i niespodzianek wiele przynosza mu Panorame, WTK i Karuzele, Filipinke i Sportowca i skrapiaja perfumami, i moze grac w salonowca z marszalkiem i ministrami..."
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Panorama, Panorama Północy, Perspektywy, Delta, Dookoła świata, Poznaj świat, Kontynenty, Prawo i Życie, Przyroda Polska, Za i przeciw, Poznaj Swój Kraj, Magazyn Muzyczny, Szpilki, Karuzela... Większość z nich była na niezłym poziomie.
  @jorma_ru...en Dodam jeszcze Horyzonty techniki,Młody technik,Radioamator,Skrzydlata Polska,Mówią wieki....,należy jeszcze wspomnieć o takich pozycjach jak Świat Młodych,Miś,Płomyczek,Płomyk,Na przełaj. Było minęło.Dla obecnej prasy oferującej w wiekszości pismo obrazkowe i przemiał plotkarski tamten poziom jest nieosiągalny
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @asyaba Teraz jest Internet - każdy może wybrać, co mu odpowiada, również względem poziomu tekstów, a nawet języka.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @jorma_ru...en Te czasopisma i wiele innych posiadaly na starzu wyksztalconych zawodowych pisarzy, a nie praktycznie analfabetow (tanich albo darmowych) "piszacych" dla GW
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @eglintonflats Nie tylko dla Wyborczej. Dzisiaj trudno ludzi piszących do gazet nazwać dziennikarzami. Nawet słowo dziennikarzyny to byłby komplement. To amatorzy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Jan Kowalski Poziom internetowych pisemek jest żenujący. Jak chce Pan poznać smak dobrego dziennikarstwa to proszę się udać do warszawskiej Biblioteki na Koszykowej i tam przejrzeć archiwalne numery pism z czasu PRL.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  proszę Was... mam już dość wciskania jaka to komuna była cudowna... mam tyle lat że baardzo dobrze ją pamiętam
  @tamik783 OK. Masz racje. Zapomnij jednak na chwile te "jaka to komuna była cudowna" a tylko poczytaj teksty z owczesnych gazet. Jezeli wtedy nie powiesz, ze "jaka to komuna była cudowna" w porownaniu z dzisiejszym jezykiem gazet, to chyba jestes niepismienny i masz jezyk polski w czterech literach.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy to Tomasz Schimscheiner w marynarce w kratę w reklamie Woolmarku ???
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Sprawdzajcie fakty przed podawaniem ich do wiadomości publicznej! Express Wieczorny istnieje do dziś i ma się doskonale www.expresswieczorny.pl
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Większość pism - przerażająco cienkich (np. mól ulubiony tygodnik filmowy - 16 stron!). Prawda, że reklam tam nie było. Albo też było ich mało i do tego takich jakichś dziwnych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  I po co przypominać ludziom, że media mogły służyć czemuś innemu niż groszoróbstwo ? Czemu to ma służyć ? Nie lepiej, jak to na gazwybie, pisać o tym kto przed kim ściągnął gacie, złych pisiorach i dobrej unii ?
  @pozhoga Nie znam żadnego dobrego pisuara , przepraszam , pisiora .
  już oceniałe(a)ś
  0
  1