Więcej
  Komentarze
  Najpierw piszecie o Dolnym Śląsku a za chwilę o Śląsku... Albo, albo. Albo ogólnie o Śląsku, albo o Dolnym Śląsku i Górnym Śląsku.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  Faktycznie, Szczecin robi wrazenie! Piękne nadrzeczne bylwary,Odnawiane zabytki, filharmoniqa,Wały Chrobrego, gmachy |Akademii Morskiej, Muzeum Narodowego i Urzędu Woj. na wysokiej skarpieb Wałów - to niezapomniany widok.. A Jasne Błonia z widokiem pomnika Trzech Orłów rwących się do lotu powoduje, że serce rośnie , dusza śpiewa.."Rotę"...
  @em-biz Hmmm, niezle trzeba byc zindoktrynowanym zeby miasto, ktore w swojej historii bylo, jesli w wogole, kilkanascie lat polskie i niemalze 1000 lat niemieckojezyczne kojarzyc z Rota... A co do reszty zgoda. Piekne miasto nam nasi sasiedzi zostawili. A my ok kilkunastu lat nawet zaczelismy o nie dbac.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ach ta piękna Łódź. Szkoda że tak mało zdjęć z wymienianych obiektów.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Lublin,Zamość, Przem,yśl to polskie perełki ! Gdy będzie juz zbudowana ta wschodnia trasa rowerowa- warto tam popedłować ...(nie mam na mysli arcyPaetza ani arcyWesolowskiego!).
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ta Białostocka Filharmonia -to bezgusćie! Ani stylu, ani smaku, architektoniczny groch z kapustąi i kremówkami papieskimi!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Ale prawdą jest że najpiękniej Wrocław wygląda z tarasu Sky Tower. Ponieważ jest to jedyne miejsce z którego nie widać penisa Czarnieckiego w zwodzie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Szkoda, że Autor nie zadbał o powiązanie zdjęć z tekstem. Pisze o katowickich "kukurydzach", a na zdjęciach są "gwiazdy" też z Katowic, ale z zupełnie innego miejsca... I tak przez cały tekst. O korekcie nie wspomnę: gazeta.pl płaci tak mało, czy na rynku nie ma dostępnych korektorów?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poznań to wielki niewypał!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0