Więcej
  Komentarze
  Wasza tuba propagandowa (ale sa i b dobre audycje) TOKFM już zmieniła retorykę i wszelkie nagłośnione skandale z tymi NIELEGALNYMI imigrantami są we wiadomościach. Gwałty, napaści i molestowania. Dziś trąbią o tym że w Szwecji policja ukrywała zbrodnie przeciw rodowitym - dokonane przez waszych milusińskich. Zobaczcie, gazeta z UK pisze i pokazuje (!!!) to co się działo - biała ostrzegła starszą panią że ten "europejczyk" chce zobaczyć co ma w portfelu. Została za to pobita i OPLUTA. Przydałaby się jej w tym monecie burka albo i czador. Liczba doniesień o molestowaniu, wkładaniu łap dziewczynkom w majtki na basenie, skopaniu tak że pękła szczęka (próba gwałtu się nie powiodła) dopiero jest w mediach ujawniana. Macie już komiksy do rozdawania na basenach, halo wyborcza? Mamy 40tyś Ukraińców na dolnym śląsku. Pracują, są jak my i dzielą te same wartości. Jakoś nie słyszałem by ktoś ich pobił. Wrocław ma większe problemy niż przyjmowanie tych którzy zostali wybrani przez Niemców (na pewno informatycy, lekarze itd.). Naczelny ilu już przyjął? Może w mieszkaniu ma już Romów z koczowiska? To są nielegalni imigranci, złamali zasady wizowe, bez znajomości języka, nie wykształceni często (komiksy im niemiaszki przygotowali - nie dotykaj białej pupy na basenie np). Biedota w mieście, palenie węglem i śmieciami a mamy jeszcze płacić na imigrantów? Nigdy nie mieliśmy kolonii. I tak ci imigranci wiedzą że tu bieda, ich cel to kraje zachodnie. I tak uciekną :) Dodam że 9/10 tych NIELEGALNYCH ludzi to faceci. Także gdzie ich matki, żony, dzieci? Aha... czekają na europejki, postępowe i liberalne :D Przypomnijmy że wielce pokrzywdzony przez los Simon Mo_ll dostał od lewaków "prestiżowy" tytuł antyfaszysty roku, pewnie i Dutkiewicz by mu ręce uściskał na gali, uroczystej. Dopiero później wyszło na jaw że... wikipedia się kłania. Zaraził hiv masę białych kobiet ten nasz koleżka co w Afryce mieszkał, uchodźcę i poetę wielce uciśnionego udawał. A w Warszawie po kryjomu hiFA rozdawał bez kon-donu. Czesi też zaściankowi a madziary to dopiero... Mojego brata prawie równie mocno nie pobili w pasażu Nieopolda i co też o tym byście napisali? Potępiam ale wyłączcie tą durną poprawnie politycznie tubę. Nas na to nie stać a masy ludzi bez kontroli, paszportów, o nieznanej historii (może w Syrii podcinali gardła? Filmiki na YT). Opanujcie się. Polacy myślą.
  link gazeta określa jako treść niedozwolną (nie poprawna politycznie?) dailymail.co.uk/news/article-3410575/Shocking-moment-thief-PUNCHES-mother-face-spits-young-children-stops-stealing-elderly-woman.html
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  @niesmialyfacet Nie, blokowane są wszystkie linki.
  już oceniałe(a)ś
  4
  8
  @niesmialyfacet A czy ktoś cię zmusza, żebyś czytał GW?
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  @niesmialyfacet Glupoty dla cieszymy mnoty👎
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Syryjczykowi nikt nie pomógł, bo ten co pomógł miałby sprawę o przekroczenie obrony koniecznej. Dlatego wiele osób woli nie mieszać się. Tego nauczyli nas sędziowie i prokuratorzy. Ile osób siedzi, bo bandzior napadł i dostał nożem a potem ten co się bronił szedł siedzieć???
  @totmes72 trzech żuli napastowało kobiety, zabierali im pieniądze i próbowali je macać - pomógł dziewczynom kolega. Żule złożyły skargę a kumpel miał wizytę u prokuratora. uratowało go tylko to, ze ktoś z rodziny jednej z dziewczyn był sędzia. Powiedział nigdy więcej nikomu nie pomoże.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Na jakiej podstawie stowarzyszenie Nomada twierdzi że te 13 ataków w listopadzie zostało dokonanych "tylko z powodu koloru skóry, swoich przekonań lub seksualności"? Jeżeli przykładowo Murzyn rzuca się z łapami do innych to dostanie po ryju z powodu koloru skóry czy przez to że się o to prosił? Na pewno powie że to rasistowski atak, a prawda będzie inna.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  no dobrze ale w 2014 roku bylo 7.340 pobic. zrodlo: statystyka policyjna: statystyka.policja.pl/st/ogolne-statystyki/47682,Postepowania-wszczete-przestepstwa-stwierdzone-i-wykrywalnosc-w-latach-1999-2014.html czyli zostalo pobitych, nierzadko bardzo ciezko, ponad 7 tys obywateli Polski. Czesto konczylo sie to kalectwem, polamaniem konczyn, spiaczka czy powaznym rozstrojem zdrowia. Czy ktos sie o nich upomnial? Czy jakis biskup czy prezydent miasta ich odwiedzil w szpitalu? Czy jakies poslanki pajacowaly w mediach robiac sobie zdjecia z kartka? Czy byly protesty, marsze milczenia? Czy moze GieWu zainteresowalo sie ich losem? Ale skad, nikt sie nimi nie zainteresowal. Dlaczego? Bo biali anie czarni, bezowi czy brazowi. GieWu, poslanki, lewackie dzialaczki maja gleboko w dup.e cierpienia bialego, moze nawet skrywaja satysfakcje, ze zostal pobity. Idiotki z Nomady czy "redaktorzy" GieWu najchetniej by sie wysmarowali pasta do butow albo przybrudzili weglem aby nie byc bialym, bo to takie nienowoczesne, wrecz faszystowskie. Ja jestem bialy i jestem z tego dumny.
  @mukazy78 widocznie nie masz innych powodów do dumy żałosny frustracie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dobra dobra juz nie przesadzajcie media z tymi napasciami i pobiciami przez Polakow uchodzcow - rozpaczacie bardziej niz za Polakiem Polka pobitych przez nich..... a po drugie nie siejcie propagandy bo to tak czy tak niczego nie zmieni a po trzecie chocby i nawet niech wiedza ze nie im jest rzadzic w obcym kraju i warunki swoje stawiac - niech wracaja do cioci Merkel lub do swego kraju
  już oceniałe(a)ś
  8
  5
  nadmiar obcych nikomu nie służy , z takiej polityki więcej problemów niż pożytku ! a polska ma złe doświadczenie z ukraincami lat 40 i cyganami .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dla tego. że policja i prokuratura nie reagują. Sądy podobnie umarzają sprawy. Tak było przed wojną. Widocznie nie odrośliśmy do pełnej wolności.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  :) soros niech im ochrone wynajmie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  6