Więcej
  Komentarze
  a tak wieszaliscie wszystkie psy na swietej pamieci pana generala i prezydenta polski wojciecha jaruzelskiego a to dzieki jemu zpstal powolany tk i trybunal stanu i pan general i prezydent mial wiekszy szacunek do tk niz ci sie po zal sie politycy
  @Andrzej Jankowski Oczywiście. Przecież TK był i jest narzędziem gwarantującym ład stworzony przez tych dwóch panów, dający im realną władzę na państwem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  9
  @Andrzej Jankowski >>> a to dzieki jemu zpstal powolany tk i trybunal stanu Pewnie niepotrzebnie komentuję ten bełkot, ale chciałbym przypomnieć, że wszystkie instytucje w PRL miały po pierwsze dbać o interesy ZSRR, następnie o interesy PZPR, a dopiero na dalszym planie były interesy tubylców, którzy byli częściowo ubezwłasnowolnieni, a częściowo pozbawieni podstawowych praw obywatelskich. Chyba, że internauta Jankowski zamierza na nowo napisać najnowsza historię Polski, wedle własnego widzimisię.... to życzę powodzenia, na pewno się uda.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @lisstom ty to jeste chyba fanatykiem ojca rydzyka i moherowych beretow
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @Andrzej Jankowski Czy choć jedno zdanie które napisał jest kłamstwem?
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @micant45 Jaruzelski to mój największy wróg!!! Nie zmienia to jednak faktu że Senat USA nigdy nie uznał by rządu w Polsce po 1989r gdyby nie był na jednym z najwyższych stanowisk Jaruzelski albo Kiszczak.To naprawdę nie są żarty.Na takie dokumenty powoływali się ostatnio historycy USA którzy wyjaśniali jak zachowywały się USA i jaki mieli stosunek do Polski w tamtych czasach.No a to co my Solidarnościowcy powtarzaliśmy sobie ,że w razie czego USA nam pomoże to jak się okazuje na podstawie dokumentów historycznych USA -było tylko pobożnym życzeniem i nic poza tym.Najwyższa pora żeby wreszcie wbić to polskim pajacom że Wolna Polska to tylko i wyłącznie zasługa Lecha Wałęsy-no i oczywiście nas-jego żołnierzy.Udało się zrobić niemożliwe.Dokonać bezkrwawej rewolucji!!!!! Czy mógł być inny scenariusz???? Oczywiście że tak.Jaruzelski chciał sam rozwiązać polski problem bez udziału towarzyszy moskali.Kania który jednak przegrał z Jaruzelskim chciał poprosić o pomoc towarzyszy moskali.Pamiętam ten dzień.Byłem w pracy po południu.Chciałem wtedy zadzwonić do dziewczyny.Niestety telefony włączyli dopiero wieczorem.Miałem kolegów ze szkoły w Telekomunikacji i mówili że były zablokowane telefony w całej Polsce.Może to dobrze bo nie oglądaliśmy czerwonych ryjów ze wschodu tak jak Czesi i Węgrzy.Przyjaciele towarzysza Kani nie mieli jak poprosić czerwonych przyjaciół.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  a gdzie OFE? TuboGazeto?
  @tojazaz Mnie zaś zabrakło SKOKów
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @tojazaz a gdzie oświadczenie, mówiące, iż wykupując ubezpieczenie, nie jestem konsumentem, więc gó... mi się należy ?
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @tojazaz Masz w ZUS zamiast w OFE -tępy tłuku!!!! Jak ci baranie zbankrutuje fundusz któremu przez cały okres składkowy powierzysz miliony złotych zostanie ci chociaż część którą masz w ZUS.Te pieniądze gwarantuje państwo.Jakim trzeba być bezmózgowcem żeby tak prostych rzeczy nie rozumieć.Co ty nieuku robiłeś jak normalni ludzie chodzili do szkoły????Ja rozumiem że są ludzie tępi którzy myślą bardzo wolno.No ale żeby tak długo nie zrozumieć tak prostych rzeczy????Boże-czemu pokarałeś nas Polaków tak ograniczonymi umysłowo współobywatelami???
  już oceniałe(a)ś
  5
  12
  Szkoda tylko, że obok tak ważnych orzeczeń TK wydał też mnóstwo innych, nie do pomyślenia w normalnym państwie, za to bardzo po myśli prawicy i Kościoła rzymskokatolickiego - choćby kuriozalne orzeczenie w sprawie aborcji (pod przewodnictwem p. Andrzeja Zolla, który w nagrodę został później Rzecznikiem Praw Obywatelskich). Może i o tym napiszecie?
  już oceniałe(a)ś
  21
  2
  Nie wymieniono takich "osiągnięć" TK jak np. uznanie za zgodny z Konstytucją paragraf w prawie (chyba karnym) o ochronie uczuć religijnych. Po pierwsze, jeśli takie prawo istnieje to powinno istnieć prawo o ochronie uczuć niereligijnych (konstytucyjna zasada równości wobec prawa) już nie mówiąc o tym że zapis o ochronie uczuć religijnych jest psuciem prawa - stawiam flaszkę temu co zdefiniuje uczucia np. religijne, miłość, smutek itp. To jet czarna strona działalności TK. Jakby głębiej poszukać znalazłoby się jeszcze parę takich"kwiatków"
  @verozon Ja mam uczucia religijne, które polegaja na tym, że nienawidzę wszystkie religije... Bez wyjatku...Wszystkie!!! Lecisz mi flaszke...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Prace nad ustawą o TK zaczęli profesorowi skupieni wokół Solidarności w 1981r. tak samo pracowały komitety dot. spraw samorządu, ustroju, sądownictwa itd. To dlatego w 1989r. można było ruszyć z kopyta. Nazywanie ustawy trybunałowej bękartem komuny jest kretynizmem najwyższego sortu. Co ten Kaczyński musi mieć w gaciach, że tak się mści na bliźnich...
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  Najciekawsze orzeczenie trybunału to przyklepanie kradzieży miliardów z OFE.
  już oceniałe(a)ś
  10
  5
  Wyborcy pis liczą na to, że tylko prawa innych ludzi zostaną pogwałcone przez jarka. Czekajcie, i was wyr...cha. Można tylko się zastanawiać, czy macie na tyle rozumu, żeby to zauważyć, jak będzie dupa bolała.
  @rejestracjanowegokonta boli dorzynanie wataszki, sam szykuj swoje dupsko na jesien sredniowiecza ehhehe
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Ten trybunał zablokował tez lustrację. Wuj z taką instytucją.
  już oceniałe(a)ś
  7
  4