Więcej
  Komentarze
  Czniam na nich. Kompromitacja.
  już oceniałe(a)ś
  14
  5
  Kempa nie pochodzi z Sycowa tylko z Dziadowej Kłody i nie jest żadnym prawnikiem tylko administratywistą, a to taka różnica jak pomiędzy lekarzem a weterynarzem
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  A na czele córka górnika i kelnerki z baru skoda.
  już oceniałe(a)ś
  12
  4
  Kempa nie jest żadną prawniczką, jak pisze autor, tylko administratywistką, a to taka różnica jak między lekarzem a weterynarzem ;)
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  O ile pamietam Jackiewicz zabil pasazera autobusu, Staruszka po 60-tce. Natomiast ojciec Morawieckiego twierdzi, ze nie istnieje cos, jak globalizm. Srodowisko bylo niszczone tylko w okresie komuny przez kwasnie deszcze i elektrownie w Siechnicach pod Wroclawiem., Teraz jest super, raj ekologiczny, smogu we Wroclawiu nie ma . Z syna idioty na pewno nie bedzie dobrego ministra.
  @doomsday mialem zajecia na Akedemi Ekonomicznej z panem Mateuszem i musze powiedziec, ze jest to swietny fachowiec i czlowiek obdarzony ogromna charyzma. Skoncentrowany, zawsze mowi pomalu, z namyslem i przede wszystkim, mowi madrze. Nie oceniaj syna po ojcu (vide casus Miodowiczow)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @doomsday z tym staruszkiem po 60-tce to lzesz jak pies
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @mukazy888 Jak on mówi tak jak Ty piszesz to ja dziękuję, nie skorzystam.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czyli Prawo i Sprawiedliwość ma TAM GDZIE SŁOŃCE NIE DOCHODZI Sprawiedliwość "MORDERCA "Ministrem Polskiego Rządu ! Czy Pan Prezes wie co robi ? czy naprawdę My Wyborcy WYBRALIŚMY MORDERCĘ??????
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Kępa-ale się cieszy!
  @awas_awas No co się dziwisz, tak to jest jak się wyskoczy z dołka po kartoflach. Tacy są najgorsi i takich się należy bać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co to znaczy prawniczka po Uniwersytecie Wrocławskim ? To co Ona w końcu ukończyła ? Wydział Prawa czy Wydział Administracji.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0