Więcej
  Komentarze
  Medal Wiochy dla władz Wrocławia, że to, co należy do zadań statutowych gminy (chodniki, zaplecza szkół/przedszkoli,itd.) musi być wyżebrane w ramach budżetu obywatelskiego.
  już oceniałe(a)ś
  63
  5
  "Dobre wyniki szkół, to świetna wiadomość dla urzędników z ratusza. Bo wyposażenie szkół i przedszkoli w place zabaw czy boiska to obowiązek gminy. Miasto powinno znaleźć na to pieniądze poza budżetem obywatelskim i bez konieczności zbierania przez dzieci podpisów. Podobnego zdania był Dariusz Kraszewski, specjalista z Fundacji im. Stefana Batorego. Mówił na naszych łamach, że niektóre samorządy idą na skróty, realizując inwestycje, które i tak powinny wykonać, w ramach budżetu obywatelskiego."
  już oceniałe(a)ś
  47
  0
  A ile dostanie inicjatywa WBK (Wrocławski Budżet Kibolski), zwana też Śląskiem Wrocław? Może już serio czas zacząć dawać dzieciom, a nie kibolom.
  już oceniałe(a)ś
  30
  7
  A w Wałbrzychu miasto kupi Policji hybrydowe samochody za 1 mln zł żeby "dzieciom było bezpieczniej". Brak słów.
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Nie musicie nabijać klikalności. Tu są wyniki: www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wyniki-glosowania-wbo-2015
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Dziadkowie, babcie, ciocie, wujowie, znajomi wszelacy no i rodzice oraz nauczyciele! Brawo dla nas! Zapracowalismy na to. Ale się ciesze!!!! Dziadek.
  @buad wie pan co. czyjeś życie właśnie runęło. pod oknami (kilkanaście metrów) zbudują im boiska, kort (ciągłe uderzenia piłki). dalej się pan cieszy?
  już oceniałe(a)ś
  5
  14
  @qwerfvcxzasd2 Zgadza sie. Mogli wybudować monopola i lawki dla kljentuf, a nie jakies bzdurne bojisko, przez kture rzycie okolicznych mieszkanicuw legnie w gruzach, jak i cala ta polska! Tyle w temacie ;)
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  @buad Czy tylko mnie się zdaje, że buad pisze ironicznie?
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @templogin Widzisz jakie to teraz mamy czasy. Szczera, spontaniczna radość wzbudza podejrzenia o jakieś nieczyste intencje. Co ta cholerna polityka porobiła z nami.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1