Więcej
  Komentarze
  1. Krupówki 2. Centrum Nauki Kopernik 3. Rynek w Krakowie 4. Kolejka na Kasprowy Wierch 5. Śnieżka 6. Morskie Oko 7. Monciak 8. Giewont 9. Molo w Międzyzdrojach 10. Plac Zamkowy w Warszawie
  @macwies DZIĘKUJEMY "macwies "!!! - (co oni odpierdzielają z ul. Czerska 8/10) czy mają nas za idiotów?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @macwies Zna ktoś jakąś sensowną polską gazetę codzienną, która będę mógł zaprenumerować przez internet, jak GW mi się skończy?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Giewont: "Przy dobrej pogodzie widać Babią Górę i Gorce, a na południu także Czerwone Wierchy." Wstrząsające. Zwłaszcza w sytuacji, że Kopa Kondracka i następne trzy Czerwone Wierchy znajdują się obok Giewontu... Ludzie, myślcie, zanim coś napiszecie.
  już oceniałe(a)ś
  53
  0
  A gdzie Licheń i Jasna Góra ?
  @maly_obibok Dla nich nie wolno prowadzic statstyk - żeby nie pokazac ich w sondażach. Mnie zabrakło na liście Wieliczki i Auschwitz - zapewne dlatego, że są juz obłożone w 100%.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  ja bylem w rzymie kilka razy, a papieza ani nie widzialem, ani nie mialem zamiaru zobaczyc; czy zatem nie bylem w rzymie?
  już oceniałe(a)ś
  14
  9
  Rynki naszych miast sa przepiękne ani włoskie, ani hiszpańskie nawet nie podskoczą im dlużej jeżdże po Europie, tym bardziej nabieram pewnosci, że mamy przepiekne miejsca , tylko żarcie i klimat - podłe:) a Rynek krakowski po prostu zachwyca kompozycją, rozmachem i różnorodnościa zabytkow; a takze tym, że np. w kawiarni na Placu Sw. Marka w Wenecji kawa kosztuje 6 euro( na stojąco 1-2, ale co to za przyjemność:) a u nas max 2 ;)
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  no tak, że Krupówki rządzą, to nie musiałam nawet na slajdy zaglądać...nieprawdopodobne, co się działo tego lata, nie dało się przejść na drugą stronę deptaka, czasem parę minut czekać trzeba było na lukę w tłumie, żeby się przecisnąć, do późnej nocy tłok jak w autobusie w godzinach szczytu, ludzie ocierający się o siebie... ale już koniec! :))
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jakim trzeba być debilem żeby jeździć do Zakopanego? Trzeba być z Warszawy.
  @zerozer52 dokladnie. Motloch ze wsi nam tu zjezdza i to wlasnie oni potem robia wioche Warszawie, smigaja po Zakopanym i jezdza do Golebiewskiego. sama prawde piszesz kolego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @zerozer52 Byłem raz w Zakopanem syf,malaria, ohydne pamiątki prosto z Chin i smog spowodowany paleniem śmieciami i ekogroszkiem przez chciwych górali.Nie wiem co ludzie widzą w tym tzw. kurorcie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  dlatego też omijam Małopolskę szerokim łukiem...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1