Więcej
  Komentarze
  jak by mnie w klatce trzymali to zrobił bym to samo .
  już oceniałe(a)ś
  14
  6
  Biedny, żałosny głupiec (pijany 20-latek, który wskoczył na wybieg tygrysa)... Głupia śmierć spowodowana bezmyślną głupotą... Natomiast ten tzw. "wypadek" to nie był żaden wypadek tylko naturalna konsekwencja. A natura nie podlega ocenie moralnej ani też ludzkiemu prawu.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  A pamietacie co sie stalo jak tygrys uciekl z warszwskiego zoo? Jakis "snajper" mial go zastrzelic, a zastrzelil przez przypadek weterynarza. I to byla heca.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To niesamowita tragedia. myślę, że paradoksalnie spowodowana dobrymi warunkami stworzonymi tygrysowi przez ZOO. Po prostu tygrys poczuł się jak w środowisku naturalnym, a opiekuna najprawdopodobniej potraktował jako rywala do panowania na swoim terytorium. Zazwyczaj w niewoli drapieżniki czują się bardzo nieswojo, dlatego nie rozmnażają się i nie walczą o dominację. Tu zapewne stało się inaczej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Mordercze tygrysy"... Skopiowaliście tytuł z Faktu?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Trzeba pamiętać, że tygrys zawsze będzie tygrysem" Ahhhhhha
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jeszcze tego brakowął żeby go uspić. I tak ma tam dożywocie. w nagrodę powinien zostać wypuszczony na wolnośc na koszt panstwa, co i dodatkowo narazi go na smierć, bo kłusownik długo pozyc mu nie pozwoli
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Z dzikich zwierzą zrobiono zabawki do oglądania.... i inkasowania forsy. Miejsce tygrysów jest w naturalnym środowisku a nie we wrocławskiej budzie
  @gaskigaski A potem do tego naturalnego środowiska przyjedzie jakaś zakompleksiona ciamajda z karabinem, np. jakiś dentysta czy inny i zrobi sobie zdjęcie z trupem tygrysa, żeby mieć na fejsbuniu dowód swojej męskości.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @gaskigaski Ten konkretny gatunek tygrysa niemalże wymarł, czy raczej: został wybity, na wolności. I jedną z funkcji ogrodów zoologicznych jest ochrona zwierząt zagrożonych wygnięciem i, w miarę możliwości, której w tej chwili nie ma, wprowadzanie ich do środowiska naturalnego.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0