Więcej
  Komentarze
  wszystkie artykuły o uchodzkach pozamykane przed komentarzami - cenzura boi sie glosu narodu - wstyd gdzie ta slynna wolnosc slowa która tak sie szczycicie krytykujac rosje jaki tam niby zamordyzm
  @kamuimac Mało masz stron internetowych do wylewania swoich pomyj?
  już oceniałe(a)ś
  3
  21
  @kamuimac Gazeta chroni takich cebulaków jak ty przed odpowiedzialnością karną za podżeganie do nienawiści na tle rasowym.
  już oceniałe(a)ś
  4
  13
  @kamuimac Co jest - curva - odpowiedz, a pokazuje się ci - NULL - czy was już w tej GW całkowicie po-je-bało??? Zaloguj się - niech się loguja kretyni z GW - im więcej kombinują tym większy bałagan na forum - nie napiszę "burdel" - tam to jest dopiero porządek.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @joly.roger Kretynie - nie tylko o tym się pisze - ale ty, jako bezmózg - nie pojmujesz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  A uchodźcy których Polska przyjmie ile będą płacić wynajęte mieszkania???
  @romikus Zapomniałej jełopie o tych Polakach po roku 80 uciekajacych na Zachód ? Ile oni płacili ??? U nas nie było wojny i uciekali - przed czym ??? Tamci uciekają, chcąc ratować życie i życie swoich bliskich, a takie postępowanie jest jednak prawidłowością w kraju katolickim, jakim uważają się "polacy" - zamierzone.
  już oceniałe(a)ś
  2
  9
  Jak bezpiecznie w Polsce wynająć najemcy mieszkanie? POBRAĆ CZYNSZ NA 10 LAT DO PRZODU!
  już oceniałe(a)ś
  26
  2
  "bezpiecznie wynając mieszkanie". Taki zwrot w swietle polskiego prawa nie istnieje. Właściciel zawsze jest na straconej pozycji jeśłi trafi na oszusta i niech się tylko modli aby zechciał sie wyprowadzić. Koszty wyprowadzki oszusta mogą iśc w dziesiatki tysięcy. Osobiście wynajmuję tylko z polecenia, przez znajomych a i tak są problemy choć pewnie mniejsze niż przy wynajmowaniu ludziom z ogłoszeń.
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  Biskup Józef Wesołowski pochowany w Czorsztynie. A gdzie miejsce na komentarze? Gazeta ma pełne gacie ze strachu przed pedofilami?
  @macwies PIERWSZA WATYKAŃSKA WŁADZA NIE KAZALI
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  "Średni koszt 720zł to ponad 100 zł więcej od średniego kosztu wynajmu we Wrocławiu" ciekawe... 720zł-660zł to mi daje 60zł, a nie ponad 100 zł.
  @rafalm1111 "kosztu wynajmu". Koszt który ponosi najemca to koszt najmu. Wynajmujący ma przychód/dochód z wynajmu
  już oceniałe(a)ś
  1
  2