Więcej
  Komentarze
  Większość z tych zdjęć to jest jakaś totalna amatorszczyzna na poziomie gimnazjalisty z komórką. Jak na ich podstawie ocenić architekturę?
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Narodowe forum Muzyki może i wygląda nieźle, ale... z jednej strony. Większość budynku jest pozbawiona okien (co w zasadzie nie dziwi biorąc pod uwagę przeznaczenie). Niestety jest to gargantuiczna bryła w żaden sposób nie pasująca do okolicy (planty nad fosą, XIX wieczne kamienice, wąskie uliczki). A największym błędem jest "mosiężna" elewacja, która najdalej za rok będzie po prostu brązowa (jak nowy budynek filii krakowskiej PWST we Wrocławiu)
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  To jest Narodowy Bunkier Muzyki. Poza tym ze względu na fakt, że miasto chciało mieć obiekt wielofunkcyjny to w efekcie sama sala jest może i OK, ale już jej zaplecze to koszmar, plątanina korytarzy, wąskie windy, kolizyjne ciągi komunikacyjne np. muzycy będą musieli najprawdopodobniej przechodzić pomiędzy publicznością z instrumentami, garderoby rozsiane po piętrach, brak komunikacji między salami....
  już oceniałe(a)ś
  9
  11
  paskudztwa!
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  paskudztwa ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  Najbardziej przerażające, przytłaczające są rdzewiejące masywne bryły nazwane "Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk ". Po prostu jeden koszmar. Czy taki był cel projektu by odstraszać?
  już oceniałe(a)ś
  5
  9
  Najbardziej dobija wielka betonowa pustynia przed NFM/Wrocław. Koszmar, patelnia. Budynek dobrze wygląda jedynie od strony terenów zielonych nad fosą miejską. Z przodu ten szmat betonu powala.
  już oceniałe(a)ś
  3
  9