Więcej
  Komentarze
  Poznań "Chlebak" Główny w grupie Premium? Dobry żart ;)
  @el_mcpik Bydgoszcz - "żelazko" ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  We fragmencie dot. Bydgoszczy macie koszmarny błąd- "Realizacja inwestycji rozpoczęła się od wyburzenia starego, powstałego w czasie PRL-u budynku." Jeśli PRL trwał od 1915 roku, to chyba świnie potrafią latać. Budynek za PRL został PRZE-budowany, a powstał równe 100 lat temu. Wystarczyło użyć zwykłej Wikipedii.
  już oceniałe(a)ś
  16
  1
  Gdańsk Główny. Co roku nieczynna winda, z holu schodami w dół, walizka z trudem opierana na biodrze, uff! Teraz za chwilę wejście schodami na peron. Uf Uf Uf, nareszcie...! Dworzec Premium.
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  "Według źródeł historycznych, pierwszy pociąg z gdyńskiego dworca odjechał w 1984 r" To gdzie ja wsiadalem y wysiadalem z pociagu w latach 1970-1984?????
  @Greg Potrykus Na peronie 9 3/4.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Największą atrakcją nowego dworca w Katowicach był punkt usługowy o nazwie (?) »Awaria pieca«, który działał na wprost głównego wejścia przez wiele miesięcy po otwarciu. I komu to przeszkadzało??? ;-)))
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  W Świętokrzyskiem na dworcu gwiździ, więc korzystać z kolei nie należy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Czemu nie ma tu przepięknego i odrestaurowanego dworca w Bielsku-Białej?
  @krolowa-mroku Przyjedź do Bydgoszczy to zobaczysz klasę Bydgoszcz Premium, Wygląda to, jakbyś przeszła przez Market a nie Waszą stację Bielsko Biała w klasie komfortu, .porównywalną do..........Włoszczowa Zadupie Dolne
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Poznań Główny ??????? ha ha ha ha oj oj oj !! Komuś zdrowo padło na mózg. Podejrzewam, że poczekalnia w Zadupiu Górnym ma więcej z pociągami wspólnego niż ta poznańska przybudówka do Galerii handlowej. Poznań Gł. to SKANDAL !!!! DOMAGAM się, jak tysiące poznaniaków,remontu starego dworca głównego !!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0