Więcej
  Komentarze
  A gdzie się podziało toruńskie imperium Rydzyka? To dopiero wstyd dla grodu Kopernika!
  już oceniałe(a)ś
  65
  9
  Największy powód do wstydu Wrocławia znajduje się w Ramiszowie.
  już oceniałe(a)ś
  55
  11
  Co do dziury na Maślicach przy stadionie to zdjęcie jakie zamieścił pan dziennikarz jest baaardzo nieaktualne.Owszem tak to wyglądało... ze 3 lata temu.Na obecną chwilę bajoro to stało się ostoją ptactwa wodnego i jakiegoś(nie znam się)rzadkiego i chronionego gatunku traszek.Często tamtędy przejeżdżam rowerem i widziałem także zające biegające sobie bezstresowo po drugiej stronie ogrodzenia.Może i jest to wstyd natury biznesowo-inwestycyjnej natomiast na pewno owo "jezioro" nie jest wizualnym koszmarem jestem zdania,że wręcz przeciwnie.Ach te dobre i rzetelne dziennikarstwo poparte zawsze aktualnymi zdjęciami.
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  We Wrocku jest coś, czego chyba nie wymyślili w nawet Kolumbii czy Rosji - płoty w poprzek miejskich ulic (Stolarska, Lakiernicza, Tapicerska). Na Lakierniczej nawet 2 płoty - od Racławickiej i od Blacharskiej. To jest wstyd.
  już oceniałe(a)ś
  18
  2
  Odczepcie się od budynku LOTu w Gdańsku. Piękny nie jest ale się przy nim umawiamy, więc jest kultowy. Mamy w jego pobliżu wiele pięknych miejsc, a w innych miejscach wiele miejsc wstydu. Poczekajmy co za monstrum powstanie na przeciwko tego LOTu. Wtedy pogadamy.
  @wojtek-gdansk Ten budynek zawsze był brzydki i nie pasował do tego miejsca, ten klocek wygląda na tle gdańskiej starówki jak papieżak w lesie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  @morgoth1974 w Gdańsku nie ma starówki wojtku.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @espenkruger Ja nigdzie tu nie napisałem, że jest.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W Kielcach trochę bardziej wstydliwych rzeczy dałoby się pokazać - popadający w ruinę dworzec autobusowy (nie przystanek busów, o którym piszecie, ale wybitny architektonicznie i konstrukcyjnie znajdujący się nieopodal "Spodek"), karygodne wieloletnie wycinki drzew na terenie miasta, fatalny stan wielu chodników, również w samym centrum, zaniedbany dworzec PKP, paskudne otoczenie dworku Karscha, dewastacja fasady wybitnego architektonicznie budynku Urzędu Wojewódzkiego przy okazji termomodernizacji, nieustannie powracający temat złego wykonania różnych robót na terenie miasta (np. ostatnio skweru z pomnikiem żołnierzy AK), wreszcie - zupełnie nowa sprawa - horrendalnie wysokie koszty przebudowy przystanków MPK.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  Matko boska trybunalska nie dopuść Macierewicza do władzy. Matko boska fatimska trzebińska uchroń nas przed Beatą Szydło.
  już oceniałe(a)ś
  24
  13
  Wrocławiu, a co z podwórkiem zapomnianym nawet przez diabła, pomiędzy ulicami Mierniczą, Łukasińskiego i Komuny Paryskiej, z 2 rozpadającymi się, makabrycznie wyglądającymi kamienicami, które miały być rozebrane paręnaście lat temu przez miasto, a które zasiedlane są przez dzikich lokatorów - średnio kilka razy w roku ktoś w nich wznieca pożar - z nieubitą ziemią zamiast bruku. Przypominam, że podwórko przylega również do licznych kamienic, w których mieszkańcy mają prywatne mieszkania, płacą podatki we Wrocławiu i - do cholery jasnej - mają dość. Niestety niewiele od nich zależy, bo podwórka należą do gminy Wrocław. Zapewniam wszystkich, że załączone obrazki nie umywają się do podwórka.
  @rachmaninov Oj tam, idź sobie obejrzeć zdjęcia Marilyn Monroe :P
  już oceniałe(a)ś
  3
  0