Więcej
  Komentarze
  Czy można poprosić o wersję dla starszych internautów, czytających, a nie oglądających obrazki?
  @seren.dipity nie tylko tych starszych, po prostu wersję nie dla debili
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @seren.dipity czego spodziewać się po rzetelnym dziennikarstwie za 99gr...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  13 os/ na jedno miejsce na "psychologie", 12 na "dziennikarstwo" eeeh kolejne tłumy naiwnej mlodzieży, zwłaszcza panieniek( psychologia) pojdą na studia by po roku -2-ch zorientować sie ze to nie to( wariant optymistyczny! ) lub skonczą te studia, zmitrężą 5 lat, kasę,młodosc, by skonczyc na bezrobociu tudzież w Biedronce, McDonaldzie czy innym Rossmanie i tylko zal i rozczarowanie zostanie ( bo jak to , w koncu mam "dyplom" "skonczyłem/am studia")
  @redaktorpajacewicz Oj tam oj tam... Ważne, że matematyki nie ma. A potem najwyżej na Kukiza się zagłosuje, i gitara gra.
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  @ducks_are_bad Kukiz sam przyznaje ze miał 2 poprawki z ekonomii (21.55) Polecam posłuchac bo pustka taka bije ze aż żal www.youtube.com/watch?v=q6UhTATqKvM
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @redaktorpajacewicz Jeśli sie studia odpowiednio rozegra, połączy z innym kierunkiem, będzie się aktywnym i rzetelnym studentem, a na wyższych latach zacznie się prawdziwe praktyki... Nie widzę problemu w tym, aby po komunikacji społecznej czy psychologii dobrze zarabiać. Sama skończyłam komunikację wizerunkową. Połączyłam to ze studiami z zakresu grafiki i wyszło z tego "combo" pozwalające mi prowadzić nieźle działającą agencję kreatywną. Kolezanka po Psychologii i PR pracuje jako szkoleniowiec z zakresu prezentacji i wizerunku, inna (public relations+socjologia) jest rzeczniczką prasową dużej firmy medialnej. Kolejna po PR + intensywnej działalności w mediach studenckich jest teraz rzeczniczką uczelni. Co nas wyróżnia? Wszystkie na studiach biegałyśmy jak małe koniki by ogarnąć 2 kierunki, praktyki, działalność pozauczelnianą, staźe, dodatkowe, przydatne przedmioty/języki. W tym czasie sporo osób cieszyło się lekkimi studiami bo "pracować to będę do emerytury”. Jakimś tego wniosek? Jeśli sie chce, z każdych studiów wyciągnie się coś pozytywnego, wiedzę, która zaprocentuje, jeśli nie w ten, to w inny sposób. I to, że studia są humanistyczne niczego nie przekreśla. Leser na informatyce też niczego nie osiągnie. To nie studia są problemem tylko podejście do nich. Pozdrawiam!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  "Będą mogli zostać zatrudnieni w policji, lub innych służbach mundurowych. Będą przygotowani go współpracy z lekarzami medycyny sądowej, prokuratorami i sądami" i ilu znajdzie pracę? dwoch, trzech?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0