Więcej
  Komentarze
  Rodzina też na pewno jest wniebowzięta, że bliscy mają w pracy tak dużo wspaniałości, że nie muszą do domu wracać.
  już oceniałe(a)ś
  32
  3
  Korpo zleca pomalowanie ściany sprayem, rozwiesi hamak i już gimbazie ma się wydawać, że "taka fajna, kreatywna firma, w której każdy chciałby pracować". Rzeczywistość jest inna, jak to w korpo: co kwartał podwyższane targety sprzedażowe, coraz więcej debilnych raportów dla centrali, awanse poblokowane, płatne nadgodziny słowo zakazane. Nie ma nic bardziej uciążliwego i drażniącego dla pracowników, jak obowiązkowa "polityka reglamentowanego luzu". Masz wszystkie obowiązki jak w korpo + jeden dodatkowy : obowiązek udawania że wcale nie pracujesz w korpo, a pracą po 10h dziennie "po prostu spontanicznie wyrażasz siebie". Ciekawe czy amerykańscy bossowie są wyluzowani na tyle, że pozwolili by pracownikom na założenie związku zawodowego ?
  @moojcik gdyby tak było, nie byłoby chętnych do pracy a są czyli komuś pasuje i o to chodzi, nie ma przymusu
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Małe sprostwoanie. Graffiti w siedziebie Googla wykonałą grupa projektowa Kolektyf. Prosimy o sprostowanie w artykule. Grupa Kolektyf.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Dzięki za zmianę opisu! Pozdrawiamy, kolektyf.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Ale super mają u Pana Googla !
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Tak się odpoczywa na przerwach a nie pracuje. Jakie Wy szkoły kończycie pisarze?
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Podobnie mają w Skanska Property w Wawie na JPII. Nic tylko "pracować" w takich firmach... Młodym może się tak wydawać. Rzeczywistość jednak skrzeczy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4