Więcej
  Komentarze
  Alkohol w ramach ESK. Pijmy za długi stadionu
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  ESK - kino pod chmurka, piwo ??? jaka wiocha i obciach, typowo gminna rozrywka a nie kultura
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pamiętam święto Wrocławia "NON-STOP WROCŁAW" przed 10 laty. Wówczas było to około 100 znakomitych wydarzeń kulturalnych w ciągu kilkunastu dni (i wszystkie za darmo!). Dzisiaj z zażenowaniem czytam o kolejnych "projektach" typu: rozdawanie książek przez cyklistów, wystawianie słoików z marmoladą, czy karteczek w szafie... To są pomysły na miarę gimnazjalistów a nie Europejskiej Stolicy Kultury. A jeśli coś się dzieje wartościowego, to GW o tym nie pisze, jak np. Międzynarodowa Trybuna Kompozytorów, Europejskie Forum Muzyki czy szeroka działalność Instytutu Grotowskiego. Poza małymi wyjątkami dominuje niestety ludyczna rozrywka.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Kiedyś chodziłem na festiwal piwa w Leśnicy, żeby się napić piwa. Potem sie okazało, że już nie jestem piwoszem, tylko sportowcem, bo to dla takich jak ja zbudowano stadion miejski. A teraz to już nawet nie będzie picie piwa, tylko uczestniczenie w ESK! Aż się boję pomysleć, jakby wyglądał festiwal piwa, gdyby nie Dutkiewicz, jego stadion i ESK...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Zróbmy jeszcze WIELKIE GRILOWANIE na stadionie! Może choć raz uda się go zapełnić..
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  szkoda słów aby to komentować. Pamiętajcie za rok kolejne igrzyska, tym razem w przeciąganiu liny. Ej dudi
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ktoś ten "trynd" w kulturze wytycza.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Europejska Stolica Kultury - czyli Festiwal Dobrego Piwa! Do tego Flow - ciekawe jak tłumaczy to ESK na polski - odpływ czy wypływ. Jest tu pływ, ale na pewno nie wody... Nie podoba mi się - niewiele mogę zrobić - ale przynajmniej nie wezmę w tym udziału. Dołącz do bojkotu!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0