Więcej
  Komentarze
  "Nowy Dworzec PKS" sugeruje że to serio jest prawdziwy dworzec, a nie fatalna, nieprzemyślana przybudówka w kącie koszmarnej galerii handlowej.
  @lordpinhead
  Mnie się galeria podoba.
  A dworzec autobusowy rzeczywiście dość mały ale bardzo funkcjonalny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Cezary557
  Co do jego funkcjonalności, to nie jestem pewny - poczekalnia jest w zasadzie w przejściu, więc sprawia wrażenie tymczasowości i bałaganu. I może mi się wydaje, ale miejsc siedzących jest dość mało.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "W ciągu ostatniego roku obserwujemy wzrost liczby połączeń, sprzedanych biletów, a przede wszystkim więcej pasażerów. To najlepszy dowód, że inwestycja pod nazwą Dworzec Wrocław okazała się sukcesem"
  Wzrost połączeń byłby nawet wtedy gdyby tam było klepisko. A koszmarna bryła betonu w tym miejscu jest jak czyrak na d....użym kawałku miasta. Wygląda równie pięknie jak hotele Gołębiewski w Karpaczu czy nad morzem.
  @mrrising
  Rozumiem ze poprzedni dworzec Ci się bardzo podobał i nie straszył Cie jak mnie swoja obmierzłą betonowa fasada?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten niby nowoczesny dworzec jest za mały. Nie mówiąc o tym, że nie powinno go być w centrum miasta - wszystkie autobusy muszę przedrzeć się przez korki, żeby do niego dojechać. Ten dworzec powinien obsługiwać linie lokalne, natomiast linie dalekobieżne i międzynarodowe powinny mieć dworzec gdzieś wokół autostradowej obwodnicy Wrocławia.
  @BlackRedStar
  Lokalizacja dworca w tym miejscu też ma swoje zalety - łatwo do niego dojechać mieszkańcom Wrocławia, łatwo też się przesiąść pasażerom pociągów. Nie sądze aby pasażerowie byli zadowoleni gdyby musieli z bagażami dostawać się do dworca, położonego na peryferiach w okolicach obwodnicy autotradowej.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Cezary557
  Wiem, że w naszym kraju trudno jest sobie wyobrazić linię kolejową pomiędzy dworcem PKP (Główny) a dworcem autobusowym zlokalizowanym przy AOW ;-).
  Dlatego też mamy lotnisko z wybudowanym peronem a bez linii kolejowej ;-).
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Obywatel_z_KONSTYTUCJA
  w Gdańsku - po latach, ale jednak - jest i połączenie kolejowe :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poprawcie oznakowania na parkingu, bo bardzo trudno znaleźć informację, jak przedostać się z parkingu na dworzec autobusowy. Zwłaszcza w godzinach, gdy galeria jest nieczynna, to nawet nie ma ani kogo spytać ani jak wydostać się na zewnątrz, żeby przejść do dworca ulicą. Robi się nerwowo zwłaszcza, gdy godzina odjazdu autobusu jest tuż tuż. Wielu moich znajomych to przeżyło i klęło, na czym świat stoi. Po prostu koszmarek!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0