Więcej
  Komentarze
  za kilka miesięcy kłódki zardzewieją i naszym oczom ukaże się paskudny widok. Można się przekonać na "oryginalnym" moście. Nie popieram tej akcji.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Czy ZDIUM nie stać na nożyce do cięcia stali? Dlaczego gównażeria zaczyna zaśmiecać całe miasto swoimi pseudotradycjami? Czy znajdzie się z końcu ktoś odważny, żeby to ukrócić?
  @agent_z_dolu A "Gazeta" nie wiedzieć czemu przyklaskuje tej beznadziejnej tradycji niszczenia zabytkowych mostów. Jakoś to nie licuje z jej społecznym zaangażowaniem np. w upowszechnianie wiedzy o zabytkach i ich ochronie, ech...
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  co za kretynska "tradycja"? zdium niech zakupi przecinaki i wezmie do roboty w ramach prac spolecznych meneli i innych "niekaralnych" co to za malo na wiezienie nabroili, ale puscic wolno tez nie wypada.
  @nikifor666 Po co przecinak? Wziąć tych co drucikiem sprawę załatwią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A był taki ładny mostek...
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Debilny zwyczaj na poziomie gimnazjalistów. Żeby jeszcze kłódki były oryginalne i przyciągające wzrok,a tu zwyczajne kawałki złomu i nabazgranymi napisami typu "Wacław i Heniek big love". Kupić złomiarzowi dobre nożyce a w kilka dni na pewno upora się z tym syfem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pieprzyć zdium i um. Trzeba poczekać ja jakichś przedsiębiorczych złomiarzy. Może dostaną nożyce w lisingu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0