Więcej
  Komentarze
  Zdjęcie 5 - Grodziec Autor zapomniał o rodach von Hochberg i von Dirksen. Bez ich zaangażowania z zamku niewiele by zostało. Zdjęcie 11 - zamek Wleń (castrum Valan) Nazwać Bolesława II Łysego zwanego Rogatką Bolkiem Łysym to lekkie przegięcie, zaś nie wspomnieć o Henryku I Brodatym to przegięcie wyjątkowe. Zamek we Wleniu (Wleński Gródek) to przypuszczalnie najstarszy murowany zamek na ziemiach polskich. Obecnie udostępniony do zwiedzania stołp najprawdopodobniej zbudował faktycznie Bolesław Rogatka, natomiast wcześniejsza charakterystyczna sześciokątna wieża pochodzi z czasów Henryka Brodatego. Zdjęcie 20 - Staniszów. Panie autorze, proszę czym prędzej ten materiał poprawić i uzupełnić, bo "oczy bolą czytając."
  już oceniałe(a)ś
  42
  2
  materiał zle opracowany --autor powinien zwrocic pieniądze.
  już oceniałe(a)ś
  33
  1
  Nie dotarłem do końca. Czy to jest artykuł informujący o zabytkach, czy quiz, "jaki to zamek?". Może autor "migro" mi to wytłumaczy. A redaktorom wyborczej.pl życzę, żeby bardziej zwracali uwagę na jakość zamieszczanych materiałów.
  już oceniałe(a)ś
  31
  0
  Kolejność i opisy są skopiowane ze strony www. turystyka. dolnyslask. pl z zakładki Pałace, zamki i dziedzictwo kulturowe bez podania źródła, a dodatkowo zdjęcie 14 to nie jest zamek Bobrów, tylko zamek Krasków, więc i kopiować dobrze nie potrafi autor.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  to bardzo dobrze że napisaliście pod każdym zdjęciem nazwę obiektu i datę powstania...
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Jaki pałac jest na zdjęciu nr 20, taki sam problem jest z pałacem nr 7. Nie ma nigdzie nazwy obiektu ;p
  @augustc www.chojnik.pl/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @augustc 7 to zamek w Kliczkowie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  jacy ludzie musza byc tepi, sterroryzowani i zmanipulowani, zeby niektorym pozwolic dojsc do takiego bogactwa ich kosztem
  już oceniałe(a)ś
  1
  11
  20??? Spora pomyłka, bo koło 1000... niestety wiele w ruinie. Ale warto zobaczyć i te w ruinie. Dolny Śląsk jest cudny!!!
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Zdjęcie nr 20 - gdzie to jest, jaka to budowla? Poprzednie zdjęcia również bez nazwy - kto to pisał?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0