Więcej
  Komentarze
  Że tramwajów w Rynku już nie ma to prawdziwa strata
  @akmpr Zgadzam się. Samochody słusznie znikły, ale tory powinny zostać, wyłącznie do jazdy tramwajami wycieczkowymi. Ośemka kręcona od Oławskiej w prawo dookoła i wychodząca z powrotem tym samym torem w lewo w Szewską była by niezła.
  już oceniałe(a)ś
  21
  4
  @agent_z_dolu A po co ci tramwaje w Rynku . dwa kroki i masz tramwaj na Świdnickiej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brak tramwajów to jest porażka
  @adam.a.kowalski Tramwaj masz na Szewskiej i na Kazimierza Wielkiego, i na Świdnickiej, i przy Galerii Dominikańskiej. Jeszcze za mało? Zapraszam do UK, tutaj dopiero będziesz narzekał na transport.
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  Redaktorze GW, z reguły przy tego typu tematach pakujecie 2-3 razy ZA DUŻO zdjęć, powtarzające się wielokrotnie te same ujęcia. Dlaczego? Naprawdę nie znacie reguły "less is more"?
  @1witold4444 To celowe. Czym więcej klikania, tym lepsza statystyka oglądalności strony. Zainstaluj sobie w przeglądarce "Eliminator slajdów".
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Mija 16 lat z miliardami Euro rocznie z UE. To jest głowna przyczyna tych zmian.
  @kajmanowicz Pewnie tak ale i społeczeństwo jest coraz zamożniejsze, wbrew tym co mówią ze kraj jest w ruinie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kajmanowicz duzo sie po tej powodzi zmieniło, wtedy ruszyły remonty na całego we Wrocku bo musiały po prostu, wiec patrzac z perspektywy czasu moze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , póxniej zaraz Unia Europejska z fuduszami sie na to nałozyła i dzisiaj to ładne miasto
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Swiat bez reklam, juz nie pamietam
  @pynkyp reklamy wszędzie, wycinka drzew, to wszystko w imię prywatnej własności
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mija 25 lat od czasu jak zaczal sie zmieniac i ani jednego zdjecia z tego okresu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Samochody grzęzły w monstrualnych korkach, a pasażerowie złorzeczyli na dziwne porządki" Teraz zamyka się albo ogranicza ruch w innych miejscach i teraz tam złorzeczą, choć tym razem samochodziarze, a nie pasażerowie. Tak to już jest, że zmiana rodzi opór, ale dziś już nikomu nie przyjdzie do głowy żeby rozjechać rynek autami, bo to jest teraz bardzo urokliwe miejsce. Tak będzie w przyszłości z innymi miejscami, ale najpierw ludzie muszą się najęczeć zanim przyzwyczają się do nowego. Rynek z autami był po prostu paskudny i dobrze się stało, że wyłączono go z ruchu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jak to jest? Można tak sobie skopiować zdjęcia z fotopolski/hydrala (ze znakiem wodnym), wpisać bezczelnie "źródło fotopolska.eu" (bez podlinkowania) i zarabiać na wyświetlaniu reklam??
  @dfgfdg Prawo cytatu :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @rabin_zec na stronie prawokultury_pl_kurs/prawo-cytatu znalazłem "Dlatego niedozwolona jest np. praktyka polegająca na takim budowaniu własnego utworu, że jego dominującą częścią są cytaty opisane lakonicznymi komentarzami. Cytat zawsze powinien zachować swoją pomocniczą funkcję w stosunku do naszego utworu." A tutaj zdjecia, to główna część - w zasadzie opatrzona owymi "lakonicznymi komentarzami".
  już oceniałe(a)ś
  1
  0