Więcej
  Komentarze
  nie ma w tych fotografiach niczego, co by mnie zaciekawiło, czego bym już wiele razy nie widział u innych. Mam na myśli tematy, ujęcia, oświetlenie. Wszystko jest średnie.
  już oceniałe(a)ś
  33
  10
  bez jaj... jaka akademia, tacy doktorzy...
  już oceniałe(a)ś
  27
  7
  Pstrykacz który miał okazje być w różnych miejscach nie fotograf. Większość zdjęć to porażka, nie wiadomo co autor chciał pokazać. Sorry ale telefonem zdarza mi się zrobić ciekawsze na wrocławskich podwórkach.
  @zoraz Niestety to prawda. Wybór motywów przeciętny, innowacyjność na niskim poziomie. Kompozycyjnie słabe lub co najwyżej poprawne, brak napięcia między fotografem a fotografowanym przedmiotem. Zdjęcia nie wyróżniają się ani walorami estetycznymi, ani emocjonalnymi, ani narracyjnymi, ani nawet dokumentacyjnymi.
  już oceniałe(a)ś
  18
  1
  @zoraz a czy pan Zdrojewski jest fotografem? Nie. Pokazał swoje hobby przy okazji czegoś co się mu należy. Po co drążyć w sztuce?
  już oceniałe(a)ś
  0
  12
  We Wrocławiu przybiera to już rozmiary kultu jednostki z czasów dawno minionych. Zdjęcia mówią same za siebie...
  już oceniałe(a)ś
  18
  8
  Nie znam się,ale chętnie się wypowiem! Szału nie ma!
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Lizusostwo w ASP na poziomie nagrody Człowieka Roku Wyborczej dla Bula. Zdjęcia dobre do rodzinnych albumów z egzotycznych wycieczek ale samo przerobienie ich na czerń i biel nie czyni ich jeszcze sztuką. Niektóre fotki z fokusem na przydrożnych krzakach albo tak nieostre że mogły być robione ziemniakiem. No ale jeżeli rzeczywiście zdjęcia wykonano za pomocą ziemniaka - to nagroda się należała !
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Banał banał banał banał banał banał i tak 20 razy o tych zdjęciach mogę napisać.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Ciekawe zdjęcia i jak czytam człowiek wzbudzający kontrowersje. Kiedyś miałem nadzieję, że odegra większą rolę w realnej polityce. Kiedy jednak kierowane przez niego ministerstwo przekazało wielkie kwoty na kościół nazwałem go ministrantem. Teraz Wrocław... Tak sobie myślę, że wrocławianie potrzebują nowego prezydenta ale o stylu wielkopolskim a nie toruńskim. No chyba, że mylnie odczytuję cały ten zgiełk.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3